Kolejna edycja plebiscytu o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

Uprzejmie informujemy, że trwają przygotowania do kolejnej edycji plebiscytu o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

.
Kolejna edycja plebiscytu o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

W tym roku Poznaniacy po raz pierwszy mieli okazję zagłosować na swojego ulubionego kierowcę taksówki. Głosujący brali pod uwagę czas oczekiwania, jakość obsługi, ceny, komfort podróżowania i dobór trasy przejazdu.

Warto wziąć udział w głosowaniu bo czekają atrakcyjne nagrody.

Pan Hubert Smul jako Laureat I edycji Plebiscytu o tytuł Poznańskiego Taksówkarza 2018 Roku w ramach nagrody spędził weekend w *** Aquarius Spa w Kołobrzegu ufundowany przez Autoryzowaną Stację Dealerską Toyota Ukleja Spółka Jawna, do którego mógł dotrzeć wypożyczonym na weekend aucie dzięki uprzejmości Spółki Jawnej Karlik.

W dniu 1 grudnia Laureat zrealizował zwycięski swój voucher ufundowany przez Skoda Autodrom i odbył szkolenie I stopnia Safe Driving w centrum szkoleniowym Autodrom Skoda.

Ponadto Laureat, a także 2 osoby wyróżnione otrzymali także vouchery na usługi mycia auta w IMO Polska Sp. z. o.o., , voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka z o.o., vouchery na usługę mycia i sprzątania wnętrz samochodu do wykorzystania w firmie Autoklinika oraz nagrody finansowe ufundowane przez firmę Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy.

Szczegółowe informacje  na temat kolejnej edycji zamieszczone zostaną wkrótce na stronie internetowej Plebiscytu.