Poznań Biznes Partner partnerem wydarzenia "NFT i Metaverse jako nowy wymiar sztuki i rzeczywistości czy ich zagrożenie"

Poznań Biznes Partner jako partner wydarzenia "NFT i Metaverse jako nowy wymiar sztuki i rzeczywistości czy ich zagrożenie" serdecznie zaprasza na spotkanie 28 czerwca 2022 r., które jest realizowane w ramach inicjatywy MetaMixer.

MetaMixer - grafika artykułu
MetaMixer

Poznań Biznes Partner jako partner wydarzenia "NFT i Metaverse jako nowy wymiar sztuki i rzeczywistości czy ich zagrożenie" serdecznie zaprasza na spotkanie 28 czerwca 2022 r., które jest realizowane w ramach inicjatywy MetaMixer.

Inicjatywę kreuje grupa ludzi związanych ze sztuką, technologią i biznesem. Wszyscy zauważyli, że brak wiedzy na temat narzędzi, możliwości jakie stwarza NFT i Metaverse czy Blockchain zniechęcają do wejścia w temat, a jednocześnie ograniczają wolność kreacji czy też tworzenia nowych projektów.

Jakie są Misje i Cele spotkań?

Naszą misją jest sprawić żeby NFT, Metaverse, krypto i Web 3.0 były przystępne i zrozumiałe dla każdego, kto chciałby inwestować lub tworzyć.
Aktywujemy supermoce ludzi/firm, które pozwalają im tokenizować wartość, którą tworzą, upłynniać aktywa, łączyć istniejące, łączyć ludzi w celu budowania wspólnych przedsięwzięć, rozdzielać zyski między wszystkie zaangażowane osoby i uwalniać wartość każdego, kto odgrywa różne role w życiu codziennym.
Dołącz do Nas!

Szczegóły:

Czy słyszałeś już o NFT albo Metaverse? Słabo? To nic! Rozpoczynamy inicjatywę MetaMixer, po to byś mógł o wszystko zapytać.
28 czerwca 2022 r. zapraszamy na pierwsze spotkanie z serii MetaMixer do "Świętego Spokoju" w Poznaniu, a także przed komputery na stream na żywo.
Blockchain, Crypto, NFT i Metaverse poznali holderzy, finansiści czy też gracze. Jednak dla wielu tradycyjnych inwestorów, artystów czy IT nadal jest to świat pełen tajemnic, o który trudno wypytać nie znając podstaw.
Co się zadzieje na pierwszym z serii MetaMixerze?
I. Faza EDU.
- Nasz pierwszy gość Bartosz Juraszek odpowie na nasze i Wasze pytania dotyczące podstawowych zagadnień zw. z NFT. Temat podejmujemy zupełnie od podstaw! Zależy nam, aby wprowadzić Was w ten trudny, acz ciekawy świat oraz aby artyści mając odpowiednią edukację i świadomość możliwości, a tym samym wolność kreacji. Dlatego zaczniemy od tego:
co oznacza NFT?
po co się tym interesować?
czym różni się NFT od grafiki czy GIFów?
czy NFT mogą stać się sztuką przez duże S?
jakie znane już mamy projekty NFT
jakie znane są już zastosowania NFT?
jakie są zagrożenia dla twórców, inwestorów, IT?
jak zacząć w świecie NFT?
Pisz do nas lub na grupie....i pamiętaj - nie ma głupich pytań.
Wiedząc już czym są NFT, zagłębimy się w nowy wirtualny świat tzn. MetaVerse.
- Dawid Skibińsk i z Gamer Hash przeprowadzi nas z Web 2.0. do Web 3.0. opowiadając historie z The Sandboxa. Dowiemy się:
czym jest Metaverse?
co artysta, inwestor czy użytkownik może znaleźć dla siebie.
co dzieje się w Sandbox?
czy firmy już teraz powinny myśleć jak tam zainstnieć?
jakie są zalety, a jakie zagrożenia.
II. Faza ART - W ramach wydarzenia wytworzy się muzyczny jam, zmiksowany z dźwięków pochodzących od muzyków z różnych bajek. Trochę funky, nieco soulu, szczypta transu, podsmażone na tłustym groovie. Muzycy w składzie Dominik Tomczak, Jędrzej Weber, Krzysztof Gruszczyński i inni. Wszystko nagramy w najwyższej jakości, a następnie zmintujemy tzn. zamienimy w NFT.
III. Faza Networking - chcemy stworzyć przestrzeń do nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy artystami, inwestorami i ludźmi z branży IT, którzy są ciekawi, a nie wiedzą od czego zacząć.
IV. Faza Most - mintujemy pierwszego muzycznego NFT, publikujemy artykuły i nagranie spotkania na YT i zbieramy materiał do ebook/książki, poznajemy kolejnych twórców, partnerów i prelegentów.
Dla Kogo są MetaMixery?
Spotkania MetaMixer mają otwierać drogę do nowych technologii:
wszystkim grupą twórców: malarzy, fotografów, muzyków, designerów,
Inwestorów (tradycyjnych) osób/podmiotów, którzy myślą o wejściu, ale jeszcze nie mieli okazji dowiedzieć się jak i z czym to się wiąże
IT - programistów, którzy myślą o przeprogramowaniu swojej drogi na Blockchain.
Spotkania są streamowane na żywo dzięki @AENStudio i od września MetaMixer będą odbywać się regularnie raz w miesiącu. Zapraszamy do zadawania pytań i współpracy magda@prawodokawy.pl.
Dla kogo są treści MetaMixer?
Spotkania mają otwierać drogę do nowych technologii:
● wszystkim grupom twórców: malarzy, fotografów, muzyków, designerów, graffiti.
● Inwestorów crypto i (tradycyjnych) osób/podmiotów, którzy myślą o wejściu, ale jeszcze nie mieli okazji dowiedzieć się jak i z czym to się wiąże
● IT - programistów, którzy myślą o przeprogramowaniu swojej drogi na Blockchain.

sieci społecznościowe