Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.

Cykl spotkań

Poznań Biznes Partner, Anna Agata Nowak oraz Drukarnia Edica zapraszają na cykl trzech spotkań o nazwie Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.

Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować - grafika artykułu
Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować

Drogi Uczestniku webinarów, Czytelniku książki Pozytywna Organizacja, Użytkowniku kalendarza.

Tak, zapraszam Cię do bycia autorką/autorem Twojej pozytywnej organizacji. Zarówno Twojej osobistej, jak i pozytywnej organizacji pracy działu, którym kierujesz, a może całej organizacji, tej którą zarządzasz, będąc przełożonym albo zespołu, o którego organizację pracy dbasz czy osobą, której zależy na dobrej pracy.

To dla Ciebie i Twojej organizacji przygotowaliśmy trzy webinary, podczas których zaprosimy Was do poznawania wartościowej wiedzy z pozytywnej psychologii pracy.

Podczas trzech spotkań, które będą zaplanowane na wrzesień, październik i listopad, zapoznam Was z książką-kalendarze pn. Pozytywna organizacja. Twoja organizacja. Książka i zarazem kalendarz, to bardzo cenny materiał, zeszyt ćwiczeń, którego możesz być autorem. Zawarte w nim ćwiczenia mogą wpłynąć nie tylko na większą Twoją satysfakcję z pracy czy satysfakcję Twoich współpracowników albo efektywność, ale przede wszystkim na jakość Waszego  życia, relacje z innymi ludźmi i samym sobą.

W pracy korzystam z dorobku psychologii pozytywnej. Nauka ta, będąca również codzienną dobrą  praktyką w wielu organizacjach zakłada, że uniwersalnym celem człowieka jest osiągnięcie szczęścia (Diener, Diener, 1996; Lyubomirsky, 2011, 2013), optymalnego funkcjonowania (Ryff, Singer, 2008) lub pełni życia (Seligman, 2011).

Dlaczego skoncentrowałam się na pracy? Dlatego, że to istotny obszar naszego życia. Ważne, by dawała nam nie tylko pieniądze, ale też dostarczała satysfakcji, a może i szczęścia. Warto budować satysfakcję i dobrostan w pracy, dlatego że spędzamy w niej wiele godzin dziennie, wiele lat naszego życia i wnosimy do niej siebie. Wiem, że niezależnie od tego w jakiej pracujesz branży i jak licznym zespołem zarządzasz, to docenienie, satysfakcja, szczęście i zdrowie są dla Ciebie ważne. Przypuszczam, że zależy Tobie również na satysfakcji, zaangażowaniu i zdrowiu Twoich pracowników i klientów. Te właśnie obszary i sposoby ich budowania podejmiemy podczas webinarów, a w przygodzie tej będzie nam towarzyszyła książka-kalendarz pn. Pozytywna Organizacja. Twoja Organizacja.

I właśnie dlatego zapraszam Cię do udziału w trzech webinarach, a może i lektury pozytywnej organizacji.

Terminy spotkań i rejestracja:

19.09.2022 Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać?

17.10.2022 Czas ma znaczenie. Jak pozytywnie go organizować

28.11.2022 Jak wzmacniać swój dobrostan. Czy w pracy można odnaleźć szczęście? Jak to robić?

W spotkaniach mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby z jednej firmy/organizacji.

Spotkania odbędą się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania. 

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu, korzystając ze stabilnego połączenia internetowego, najlepiej przewodowego.

Prowadząca:

ANNA AGATA NOWAK - psycholog pracy i organizacji, trenerka, coach i konsultantka z 21-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy. Przeprowadziła ponad 2500 dni szkoleniowych. Laureatka konkursu na innowacje społeczne, autorka modelu pn. Rozmowy NA TRUDNE, A SPOŁECZNIE WAŻNE TEMATY przełożonego z podwładnymi. Współautorka podręcznika dla słuchaczy szkół policealnych Kompetencje personalne i społeczne. Jak je rozwijać?  (TEB Edukacja, wydawnictwo EDICON). Autorka wideokursu Pozytywna organizacja dostępnego na stronie: Pozytywna-organizacja.edu.pl oraz książki-kalendarza Pozytywna organizacja. Twoja organizacja, dostępnego w SKLEP EDICA Książka/planer niedatowany Pozytywna Organizacja Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktorantka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Stypendystka w grancie z Narodowego Centrum Nauki. Kierownik studiów podyplomowych pn. Psychologia pozytywna w organizacji na Uniwersytecie SWPS.

Serdecznie zapraszamy!

sieci społecznościowe