Przenieś biznes do sieci. Nowa kategoria klienta od 1 stycznia 2021 r.

Zapraszamy z na 3 odcinek z serii #ecommercenalegalu p.t. Przenieś biznes do sieci. Nowa kategoria klienta od 1 stycznia 2021 r.

. - grafika artykułu
Przenieś biznes do sieci. Nowa kategoria klienta od 1 stycznia 2021 r.

#ecommercenalegalu ma wspierać wszystkich, którzy działają online w ecommerce oraz planujących przenieść działania do sieci.
Bez zbędnego prawniczenia ukazujemy, że działanie legalne w sieci buduje wiarygodność przedsiębiorcy w sieci co ma wpływ na wzrost sprzedaży produktów i usług.

 Rozwijaj z nami swój ecommerce, wpadnij w czwartek 28.01 i posłuchaj o:

 18:00 - 18:45
 Jak dostosować się do zmian prawa ecommerce od 1 stycznia 2021 r.
 Na co zwrócić uwagę przenosząc biznes do sieci - relacja z dostawcą/grafikiem.
 Jak działać zgodnie z prawem autorskim przy publikowaniu treści i zdjęć?
 Jak dbać o higienę danych osobowych w biznesie online w tym zarys marketingu online?
18:45 - 19:00 - konsultacje i networking online.

Zapisz się już dziś: https://prawodokawy.pl/webinar-zmiany-w-ecommerce/

Wszystkich uczestników zapraszamy do Grupy e-commercenalegalu.
Grupę tworzymy po to abyś mógł:
Zadać nam pytanie.
Być na bieżąco co do różnych rozwiązań w ecommerce.
Zaprezentować swój biznes/promocje/produkt
Poznać osoby o podobnych potrzebach i problemach

Do zobaczenia 

https://www.facebook.com/groups/904617223690021/

Kolejne spotkania:
IV. Marketing online na legalu #ecommercenalegalu 04.02
V. Webinar - najczęściej zadawane pytania. ecommerce w praktyce - wywiad z Partnerem. 11.02

Zapisz się już dziś, a otrzymasz stały dostęp do nagrań webinaru oraz niezbędnych materiałów. Zapisy: https://prawodokawy.pl/webinar-zmiany-w-ecommerce/

Prowadzący: Magda Judejko jest prawnikiem, IOD (inspektorem ochrony danych), szkoleniowcem oraz prezesem zarządu i współwłaścicielem firmy Educate sp. z o.o. Od 2011 specjalizuję się we wsparciu biznesu, szczególnie ecommerce i biznesu online w obszarach prawnych. Wyróżnia ją podejście "Bez Prawniczenia". Uczestnicy szkoleń/elearningu czy też klienci cenią to, że od razu szuka rozwiązań, a wszelkie informacje przekazuje jasno i zrozumiale.
Projekt Prawo do Kawy realizujemy od 2016 r. Głównym celem jest integracja środowisk biznesowych i ich wzajemna nauka. To właśnie na podstawie wymiany doświadczeń i wspólnym rozwiązywaniu problemów uczestnicy najlepiej przyswajają wiedzę. Dotychczas szkolenia prowadzone były na żywo w Poznaniu w Poznań Biznes Partner oraz w Gdańsku w Olivia Business Center.

Od początku szkolenia były streamowane na LIVE, aby jak najwięcej osób mogło brać udział w wydarzeniach. Partnerami i współtwórcami Prawa do Kawy są urzędy, kancelarie, firmy doradcze, właściciele sklepów/portali/aplikacji, deweloperzy, artyści. W 2020 r. wracamy z nową odsłoną Prawa do Kawy! Obok szkoleń na żywo przygotowaliśmy serię wirtualnych szkoleń w formie elearningu, webinarów, interaktywnych poradników. Uczestnicy Prawo do Kawy mają możliwość zadawania pytań, komentowania materiałów, integracji/networkingu z pozostałymi kursantami. Więcej na www.prawodokawy.pl.Zapisz się już dziś i buduj stabilny biznes online. https://prawodokawy.pl/webinar-zmiany-w-ecommerce/

sieci społecznościowe