Technology Fast 50: Grupa TENSE najszybciej rozwijającą się agencją SEO w Europie Środkowej

Grupa TENSE - Poznański Lider Przedsiębiorczości w kat. mały przedsiębiorca - znalazła się w zaszczytnym gronie najszybciej rozwijających się firm (oraz najszybciej rozwijających się agencji SEO) w Europie Środkowej według rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016. Wyróżnienie podczas uroczystej gali odebrał Michał Więcław, prezes zarządu Grupy TENSE.

grupa tense - grafika artykułu
zdj. Grupa TENSE

Na początku października do biura dotarła nietypowa przesyłka. Zielona piłeczka antystresowa w pudełku z logo Deloitte, a wraz z nią zadanie - przedstawić w nieszablonowy sposób rozwinięcie hasła Powerful Connections, które okazało się motywem przewodnim tegorocznej gali Technology Fast 50 Central Europe. Gali, na którą zostali zaproszeni.

Na przygotowanie materiału filmowego mieli zaledwie kilka dni. W trakcie zdjęć piłeczka krążyła po biurze, a osoby rozwijające myśl Powerful Connections uczyły się idealnego chwytu i precyzyjnego rzutu w stronę kamery.

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe skupia najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne na podstawie tempa wzrostu przychodów operacyjnych. Grupa TENSE została sklasyfikowana w kategorii głównej rankingu, czyli "Technology Fast 50" na 34. miejscu. W rankingu znalazło się łącznie 17 firm z Polski, 7 z Czech, 6 z Chorwacji, 5 ze Słowacji, 4 z Rumuni, 4 z Węgier, 3 z Litwy, 1 z Serbii, 1 z Bułgarii, 1 z Bośni i Hercegowiny oraz 1 ze Słowenii.

Gala rozpoczęła się prezentacją materiałów filmowych przygotowanych wcześniej przez firmy. Po krótkich przemówieniach nadeszła długo oczekiwana chwila - wyniki rankingu. W tegorocznym rankingu średni wzrost przychodów firm, które zgłosiły się Technology Fast 50 wyniósł 1057% (2012 rok w porównaniu do 2015). Wynik znacznie wyższy w porównaniu do zeszłorocznego rankingu (średnia 560%). W głównym rankingu pojawiło się aż 43 nowych firm (w tym Grupa TENSE), 1 awansowała i 6 spadło w porównaniu do 2015 roku. Ranking wygrała firma Codewise z Krakowa. Grupa TENSE uplasowała się na 34. pozycji jako 12. firma z Polski. Z pełnym rankingiem można zapoznać się na stronie Deloitte.

Rozwój Grupy TENSE to, zgodnie z hasłem Powerful Connections, współpraca oraz relacje, które tworzą z Klientami, Partnerami, a przede wszystkim pomiędzy osobami pracującymi w Grupie.

GRATULACJE!

Źródło

sieci społecznościowe