Webinar - Cyfryzacja dokumentacji papierowej - możliwości i korzyści

IC Solutions i Poznań Biznes Partner zapraszają na bezpłatne spotkanie online pt. Cyfryzacja dokumentacji papierowej - możliwości i korzyści.

. - grafika artykułu
Webinar - Cyfryzacja dokumentacji papierowej - możliwości i korzyści

Webinar Cyfryzacja dokumentacji papierowej - możliwości i korzyści to wydarzenie, podczas którego zostaną zaprezentowane możliwości jakie stwarza digitalizacji dokumentacji dla każdej organizacji. Procesy, które do niedawna wymagały papierowej formy mogą dziś być skutecznie zastąpione nowoczesnymi rozwiązaniami do wykorzystania zarówno w odniesieniu do front, jak i back office. Digitalizacja dokumentów i praca z nimi może być efektywniejsza i szybsza, a przy tym generować oszczędności.

Termin: 21 stycznia 2021 r. godz. 17:00-18:00

Webinar odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na webinar zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania. 

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Plan spotkania:

 1. Po co cyfryzować dokumenty?
  Tradycyjny dokument w formie papierowej ma jedną istotną wadę. Jego fizyczność ogranicza możliwość pracy z nim wielu osób jednocześnie znajdujących się w wielu różnych lokalizacjach. Inną trudnością, za którą stoi praca z dokumentami papierowymi jest problem z ich zbieraniem, katalogowaniem, przechowywaniem i archiwizowaniem.
 2. Cyfrowy dokument to dobry dokument
  Zastąpienie dokumentacji papierowej wersją cyfrową to prosty sposób na zbudowanie przedsiębiorstwa, które jest nowoczesne i elastyczne. Rok 2020, w którym to miliony firm i pracowników musiało na nowo odnaleźć się w rzeczywistości pracy zdalnej, cyfryzacji procesów i zdalnej komunikacji tylko to potwierdza. Praktyka pokazała, że przedsiębiorstwa i organizacje, które dokonały cyfryzacji dokumentacji mogły łatwiej, sprawniej i taniej wznowić swoją pracę w zmienionych warunkach funkcjonowania.
 3. Co można zrobić z cyfrowymi dokumentami
  Dokumenty w wersji cyfrowej stwarzają takie same możliwości, jak te tradycyjne papierowe. Co więcej usuwają ograniczenia stojące za papierem. Umożliwiają tworzenie automatyzacji procesów, skróceniu czasu jaki potrzebuje dokument cyfrowy na dotarcie do odbiorcy za pośrednictwem systemów informatycznych czy tradycyjnej poczty elektronicznej. Możliwe jest zawieranie prawnie ważnych umów, porozumień i innych form współpracy dzięki cyfrowym formom autoryzacji dokumentów.
 4. Nowoczesny wokrflow małej i dużej organizacji
  Cyfryzacja i obieg dokumentów nie są domeną wyłącznie korporacji i dużych organizacji. Dzięki nowoczesnej technologii oraz wprowadzaniu działań prowadzących do cyfryzacji mogą być z powodzeniem wdrażane i wykorzystywane zarówno w średnich, małych, jak i mikro przedsiębiorstwach.

Informacje o prowadzącym:

Andrzej Molski
Menadżer z doświadczeniem w zarządzaniu spółkami z obszaru nowoczesnych technologii, przeprowadzania zmian i transformacji biznesowej. Realizował projekty w kraju i za granicą. CEO IC Solutions.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt i rejestrację:

 • e-mailowo, pod adresem: ods@um.poznan.pl

sieci społecznościowe