Webinar: Pandemia nie ustępuje - jak zmienić strategię działania przedsiębiorstwa? AKTUALIZACJA

Już dziś o godzinie 11:00 odbędzie się webinar live z zaproszonymi ekspertami - tematem rozmowy będzie planowanie kolejnych miesięcy 2021 roku i na jakie niespodzianki należy być gotowym.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - grafika artykułu
Polska Fundacja Przedsiębiorczości

FILM

Jedno jest pewne - niepewność i niepokój to uczucia, które towarzyszą wszystkim przedsiębiorcom w roku 2021 regularnie. Ilość zmiennych z którymi muszą sobie radzić niemal wszystkie branże jest przytłaczająca i nawet firmy, które dobrze radzą sobie w "korona-kryzysie" przyznają, że dynamika niektórych działań i decyzji poważnie narusza ich poczucie stabilności.

Podczas dzisiejszego webinaru uczestnicy będą rozmawiać o tym jak pierwszy kwartał roku 2021 odbił się na sytuacji gospodarczej polskich przedsiębiorców? Czy drugi kwartał będzie lepszy i od czego to zależy? Sytuacja markoekonomiczna w Polsce jest wciąż bardzo dobra, dlaczego więc nastroje przedsiębiorców są złe? Jaka pomoc przedsiębiorcom jest potrzebna i które branże potrzebują jej najbardziej? Jak ma się do tego wszystkiego sytuacja europejska?
Goścmi spotkania będą:

  • Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie
  • Anna Szymańska, analityk zespołu foresightu Polskiego Instytutu Ekonomicznego
  • Edyta Wojtyla, makroekonomistka z Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie

Webinar odbędzie się już dziś (czwartek 25 marca) o godzinie 11:00 - na żywo na profilu Facebookowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz na profilu portalu wszczecinie.pl.

Zapraszamy do oglądania!

AKTUALIZACJA

W związku z zaplanowaną na godziną 11:00 konferencją premiera dotyczącą wprowadzenia nowych obostrzeń, webinar rozpocznie się o godzinie 11:30.

sieci społecznościowe