Wystartowała kolejna, 21. edycja konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Wystartowała kolejna, 21. edycja konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości". Na uczestników czekają prestiżowy tytuł, atrakcyjne nagrody, czytelne zasady i uproszczony formularz. Udział jest bezpłatny.

Wystartowała kolejna, 21. edycja konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości". Na uczestników czekają prestiżowy tytuł, atrakcyjne nagrody, czytelne zasady i uproszczony formularz. Udział jest bezpłatny. - grafika artykułu
Wystartowała kolejna, 21. edycja konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Najlepsze firmy w regionie mogą zdobyć laury w kategorii średnie, małe lub mikroprzedsiębiorstwo oraz start-up. Do udziału w konkursie zapraszamy chętnych z terenu Metropolii Poznań (Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem). Na zgłoszenia czekamy do końca lutego.

- Zależy nam na udziale jak największej liczby firm, dlatego też zdecydowaliśmy się na uproszczenie formularza. Oczywiście nie oznacza to obniżenia jakości oceny zgłoszeń - zauważa Jan Grabkowski, starosta poznański, organizator konkursu. - Po konsultacjach z naszym wieloletnim partnerem merytorycznym, firmą Grant Thornton Polska, zrezygnowaliśmy z części danych, które albo nie są niezbędne dla pełnej oceny, albo w żaden sposób nie różnicowały startujących firm - dodaje starosta.

Formularze należy przesyłać do końca lutego na adres: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Konkurs o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości". Jest także możliwość przekazania dokumentów drogą mailową na lidermsp@powiat.poznan.plz wyjątkiem "Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości". Musi ono zawierać oryginalny podpis osoby uprawnionej, dlatego trzeba przesłać je pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 84 18 826 oraz na stronie www.pfpp.com.pl/lidermsp