Ostatni dzień naboru do XXIII edycji Konkursu Zielony Poznań

20 czerwca 2016 r. to ostatni dzień naboru do XXIII edycji konkursu Zielony Poznań :)

W tym roku już po raz dwudziesty trzeci Prezydent Miasta Poznania zaprasza mieszkańców Poznania do wzięcia udziału w konkursie "Zielony Poznań" na najpiękniejsze balkony, tarasy, ogrody, działki na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych i pasy zieleni.

zielony poznań - grafika artykułu
zielony poznań

Nagrody dla uczestników oraz środki na organizację konkursu ufundował Prezydent Miasta Poznania oraz Partnerzy konkursu: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu - Gardenia, AQUANET SA, Veolia Energia Poznań ZEC S.A., Targowiska S.A., Palmiarnia Poznańska, Ogród Botaniczny UAM w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Fawor, Unilever, Gildia Rolno-Ogrodnicza.

Od 7 maja do 20 czerwca br. przyjmowane są karty zgłoszenia do konkursu, które można przesłać pocztą lub złożyć osobiście w terminie od pierwszego dnia trwania kiermaszu "Zielony Poznań" do 20 czerwca 2016 roku w siedzibach Rad Osiedli, w Biurze Konkursu Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa oraz w siedzibach Zarządów Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Załączniki

sieci społecznościowe