Jak wyznaczać i osiągać cele zarówno prywatne jak i zawodowe z metodą coachingową

online

Poznań Biznes Partner oraz Aneta Szewczyk zapraszają na bezpłatne spotkanie online pt. Jak wyznaczać i osiągać cele zarówno prywatne jak i zawodowe z metodą coachingową

Termin: 13 grudnia 2021 r. godz. 10:00 - 11:30 lub godz. 17:30 - 19:00

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania. 

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Szkolenie poprowadzi

Aneta Szewczyk 

Wierzy w ludzi oraz ich siłę wewnętrzną jaką niosą w sobie dlatego jej misją jest pomaganie małym jak i dużym - ludziom oraz przedsiębiorstwom.


Posiada ponad 10-letnie
 doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedaży, zarządzaniu strategicznym, szkoleniu i motywowaniu osób indywidualnych oraz zespołów w  przedsiębiorstwach w Polsce i w Wielkiej Brytanii do realizowania ustalonych celów biznesowych.

Obecnie współpracuje z młodzieżą, studentami, pracownikami, menedżerami i kadrą zarządzającą z zakresu rozwoju osobistego, negocjacji, kompetencji przyszłości, poczucia własnej wartości, inteligencji emocjonalnej, budowania marki osobistej, pracy z obrazem.

- Współtworzy wspierającą społeczność kobiet, które chcą przejść swój proces
Kobiecej R-ewolucji oraz chcą swoją historią inspirować do tego również inne kobiety.
Wykorzystuje połączenie metod coaching- doradztwo- mentoring-  dające najwyższy światowy wskaźnik motywacji i skuteczności ku realizacji ustalonych celów.

Certyfikowana PCC Coach - Leader Business Instutute, ACC Coach - International Coaching Federation, Dyplomowana Magister Uczelni Collegium Da Vinci kierunku Doradztwo i Coaching ze specjalizacją coaching kariery i przywództwo publiczne. 
www.anetaszewczyk.pl

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację:

Zapraszamy serdecznie!

sieci społecznościowe