Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać? (I webinar cyklu: Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.)

online

Webinar 1. Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać?

Poznań Biznes Partner, Anna Agata Nowak oraz Drukarnia Edica zapraszają na pierwszy webinar z cyklu Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować. Pierwsze z trzech spotkań zatytułowaliśmy Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać?

Podczas spotkania dowiemy się czym jest kapitał psychologiczny.

Przyjrzymy się kapitałowi psychologicznemu w kontekście dwóch innych kapitałów: społecznego i ekonomicznego oraz wyzwań dla organizacji w obecnych czasach.

Poznamy kilka skutecznych metod budowania nadziei na sukces, optymizmu, poczucia skuteczności oraz odporności psychicznej.

Skupimy się na bezkosztowych narzędziach wzmacniających powyższe zasoby w pracy. Dowiemy się jak je rozwijać, by działać skuteczniej.

Dowiemy się, jak samemu pomnażać swój kapitał psychologiczny, wykorzystując do tego książkę-kalendarz pn. Pozytywna organizacja. Twoja organizacja.

Wskazywane praktyki będą wywodziły się z solidnych badań naukowych prowadzonych mi. przez Luthansa i Avoilo, Snydera, Seligmana, Bandurę.

Dla kogo:

Tak, zapraszam Cię do bycia autorką/autorem Twojej pozytywnej organizacji. Zarówno Twojej osobistej, jak i pozytywnej organizacji pracy działu, którym kierujesz, a może całej organizacji, tej którą zarządzasz, będąc przełożonym albo zespołu, o którego organizację pracy dbasz czy osobą, której zależy na dobrej pracy.

Termin: 19 września 2022 r., godz. 18:00-19:00

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania. 

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu, korzystając ze stabilnego połączenia internetowego, najlepiej przewodowego.

W spotkaniach mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby z jednej firmy/organizacji.

Rejestracja na webinar  19.09.2022 Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać? - https://app.evenea.pl/event/twojaorganizacja/

Pozostałe webinary z cyklu Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.

17.10.2022 Czas ma znaczenie. Jak pozytywnie go organizować? - https://app.evenea.pl/event/twojapozytywnaorganizacja/

28.11.2022 Jak wzmacniać swój dobrostan. Czy w pracy można odnaleźć szczęście? Jak to robić? -  https://app.evenea.pl/event/twojapozytywnaorganizacjapracy/

ANNA AGATA NOWAK - psycholog pracy i organizacji, trenerka, coach i konsultantka z 21-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy. Przeprowadziła ponad 2500 dni szkoleniowych. Laureatka konkursu na innowacje społeczne, autorka modelu pn. Rozmowy NA TRUDNE, A SPOŁECZNIE WAŻNE TEMATY przełożonego z podwładnymi. Współautorka podręcznika dla słuchaczy szkół policealnych Kompetencje personalne i społeczne. Jak je rozwijać?  (TEB Edukacja, wydawnictwo EDICON). Autorka wideokursu Pozytywna organizacja dostępnego na stronie: Pozytywna-organizacja.edu.pl oraz książki-kalendarza Pozytywna organizacja. Twoja organizacja, dostępnego w sklep.edica.pl/pl/c/Ksiazkaplaner-niedatowany-Pozytywna-Organizacja. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktorantka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Stypendystka w grancie z Narodowego Centrum Nauki. Kierownik studiów podyplomowych pn. Psychologia pozytywna w organizacji na Uniwersytecie SWPS.

sieci społecznościowe