Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Magda Sękowska

Concordia Women. Wykład

2018-03-09 ( piątek )
17:00
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

"Komunikacja w związku, czyli domyśl się Kochanie, o co mi chodzi"
Wykład Magdy Sękowskiej
Wstęp wolny, zapisy.

Szczegóły: https://www.concordiadesign.pl/komunikacja-w-zwi-zkach-wykad,w95

Jak stworzyć skuteczną i odpowiedzialną komunikację w związku? Czy język kobiety i mężczyzny naprawdę się od siebie różnią?
Związek z drugą osobą to ta sfera naszego życia, która ma ogromny wpływ na pozostałe aspekty codzienności. Marzymy o spełnionych związkach, mamy dobre intencje i chcemy, aby w naszym życiu działy się konstruktywne, ważne i dobre rzeczy. Realność naszych relacji pokazuje jednak, że często przypisujemy negatywne intencje naszym partnerom, że nie słuchamy tego, co oni mówią do nas, że nie ujawniamy naszych potrzeb i pragnień, że przyjmujemy założenia, bez sprawdzania ich sensowności i adekwatności do naszej sytuacji. Zakładamy, że nasz partner myśli tak samo, jak my. Albo, że wie to, o czym my wiemy.
Jak wygląda komunikacja w związku z perspektywy kobiet? Jakie błędy popełniają kobiety w komunikacji z mężczyznami? Jak mężczyźni odbierają kobiece wzorce komunikowania się? Jak spotkać się na wspólnej drodze? Na te i wiele innych pytań odpowie podczas wykładu psycholog, Magda Sękowska.

Zobacz www.concordiadesign.pl