Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Warsztaty dla całej rodziny - Piankowo

2018-03-24 ( sobota )
11:00
Słodownia +3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Dla rodzin z dziećmi w wieku od 1,5 do 3 lat

Warsztaty dla całej rodziny "Piankowo" Hanny Bylki-Kaneckiej

Zarówno dorosłych jak i dzieci Organizatorzy proszą o przyjście w stroju niekrępującym ruchów. W przestrzeń studio uczestnicy wchodzą bez butów. Ilość miejsc jest ograniczona.

Czas trwania warsztatu: ok. 1h 15min

"- Czasami sobie myślę - powiedziała Karusia - że może jest jakieś inne miejsce. Piaskowy Wilk, choć przed chwilą prawie już zasnął, otworzył prawe oko. [...]
- Jak to inne? zapytał.
- Na przykład wszystko jest jakby z pianki - wyjaśniła Karusia. - Dokładnie wszystko: słoty i krzesła, i ziemia, i każdy najmniejszy kamyk...

I wyobraziła sobie, jak niesamowicie miękkie byłoby to piankowe miejsce. Można by bez końca przewracać się i nigdy nie nabić sobie guza. Odbijać się od wszystkiego jak piłka". (Asa Lind, ze zbioru Piaskowy Wilk i prawdziwe wymysły)

"Twórczynie spektaklu interaktywnego DOoKOŁA zapraszają rodziny z dziećmi w wieku 1,5-3 lat (włącznie) na warsztaty ruchowe. Czas w studio spędzimy na turlaniu, rodzinnych przytulasach, bieganiu, odkrywaniu i wspólnym budowaniu świata z pianek, z których powstała scenografia spektaklu. Warsztaty będą okazją do pogłębiania więzi miedzy opiekunami a dziećmi, złączonych we wspólnej niecodziennej aktywności, angażującej wyobraźnię i ruch. Swobodna eksploracja przestrzeni i obiektów przez małe uczestniczki i uczestników będzie dla nas pretekstem do wspólnego działania i tworzenia." - ze strony Organizatora.

Bilety w cenie 10 i 15 zł.

_
opr.LT