Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat wydarzenia

Koncert Rytmiki "Muzyka - Ruch - Przestrzeń"

2019-03-22 ( piątek )
18:00
Aula Nova, pl. Stuligrosza 1, Poznań

Program
Audycja słowno-muzyczna Kto mieszka w fortepianie? w wykonaniu: studentek Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Autor piosenek: Agnieszka Chenczke-Orłowska
Krzysztof Penderecki - Pastisz w stylu Bacha
kompozycja ruchowa - Marlena Burandt
Miłosz Magin - Nostalgie dupays
kompozycja ruchowa - Marlena Burandt
wykonują uczennice klasy III Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu
Juliusz Łuciuk - 2 miniatury fortepianowe z cyklu Improwizacje dziecięce na fortepian
kompozycja ruchowa - Marlena Burandt
wykonują uczennice klasy II Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu
Cykl miniatur - kompozycje muzyczno-ruchowe Karoliny Bery, Klaudii Hübner, Aleksandry Olkiewicz, Alicji Wasilewskiej pod kierunkiem Kingi Ceynowa
Fryderyk Seitz - Koncert skrzypcowy G-dur op. 13 nr 2 , część III Allegretto
kompozycja ruchowa - Katarzyna Kierzkowska
wykonują studentki II i III roku studiów I stopnia Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku
Alan Hovhaness - October Mountain, części I i IV
kompozycja ruchowa - Katarzyna Kierzkowska
wykonują studentki II i III roku studiów I stopnia Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku
Ole Bull, aranżacja Johana Svendsena - Solitude sur la montagne
kompozycja ruchowa - Alicja Wasilewska pod kierunkiem Małgorzaty Kupsik
wykonują studentki |I i II roku studiów II stopnia Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Fryderyk Chopin - Mazurek D-dur op. 33
kompozycja ruchowa - Kinga Ceynowa
wykonują studentki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu: Magda Czypicka i Klaudia Hübner
Jarek Kordaczuk - Multiroom, cz. I Foyer
kompozycja ruchowa: Agnieszka Chenczke-Orłowska
wykonują studentki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu

Wykonawcy
Uczennice Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu:
kl. I - Klara Burandt, Aniela Górny, Iga Makarska, Katarzyna Nowak, Julia Szumińska, Michalina Świderska
kl. II - Zofia Białas, Julia Bera, Nadia Cieślak, Angelika Grudzień, Barbara Mańczak, Julia Mężyńska, Lena Mierzycka
kl. III - Zuzanna Karp, Maria Nowacka, Julia Ratajczak
kl. IV - Marta Hewusz
kl. V - Róża Leśniewicz, Natalia Malicka, Michalina Mantaj, Aleksandra Nahorska, Michalina Zawartowska
kl. VI - Karolina Cubal, Malwina Dobrogojska, Ewelina Maciejewska
Studentki studiów I stopnia Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku:
II rok - Zofia Bielak, Julia Bocheńska
III rok - Anna Nowakowska, Dominika Świderska
Studentki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu:
Studia I stopnia
I rok - Kornelia Podgórska, Anna Poghosyan, Natalia Rogalska, Hanna Smolińska, Qiulin Tang
II rok - Weronika Bohdan, Emilia Stalmach, Kamila Wensierska
III rok - Magda Czypicka, Anna Karolak
Studia II stopnia
I rok - Kornelia Fedorczyk-Cabrera, Joanna Siubdzia, Oliwia Szygulska, Marta Wybraniec
II rok - Karolina Bera, Klaudia Hubner, Aleksandra Olkiewicz, Alicja Wasilewska
Absolwentka
Natalia Wensierska

Zobacz www.amuz.edu.pl/