Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo

Targi Happy Baby - MAMI BABI TARG

2019-09-15 ( niedziela )
11:00-14:00
Hala 15, Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), ul. Głogowska 14, Poznań

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD oraz Targi Happy Baby zapraszają na MAMI BABI TARG - to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia będzie również okazja wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu - targach zabawek i artykułów dla dzieci Happy Baby. Bilety dla Wystawców będą do kupienia na stronie www.tobilet.pl od 2. września.

MAMI BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg. Dzieci szybko wyrastają z odzieży, a ubranka, zwłaszcza u maluchów nie niszczą się tak szybko. Szkoda je wyrzucać i w rezultacie często zalegają w szafach. Mami Babi Targ to doskonały pretekst do jesiennych porządków w szafie dzieci - można się po! zbyć nie noszonych ubrań, ale również upolować wyjątkowe okazje i w ramach wymiany lub za niewielkie pieniądze uzupełnić garderobę malucha - mówi Joanna Stankiewicz, pomysłodawczyni Mamiego Babiego Targu.

Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim "drugim życiu" trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

_
akt.LT