Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo

Ania Nowak, Fast Love - UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

2020-03-13 ( piątek )
19:00
Pawilon, ul. Ewangelicka 1, Poznań

Ze strony Organizatora:

"Zgodnie z zaleceniami władz Miasta Poznania związanymi z profilaktyką przez rozprzestrzenianiem się koronawirusa z przykrością informujemy o odwołaniu wydarzeń zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie:

- Odwołane | Ania Nowak, FAST Love
- Odwołane | Ania Nowak: Queerowanie czułości na koniec świata
- Odwołane | Kuba Borkowicz, First Tattoo
- Odwołane | Krótkie spięcia #24: "In fabric"

Wraz z artyst_k_ami i kurator_k_ami i pracujemy nad znalezieniem nowych terminów dla w/w wydarzeń. O zaktualizowanych terminach będziemy informować na bieżąco.

*** bilety ***

Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni."

Zwrot biletów CIK: zwroty możliwe stacjonarnie od 25.03 lub po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Bilety należy zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

_

Ania Nowak, FAST LOVE: ["Untitled 1", "Untitled 2", "Czy można umrzeć na złamane serce?"]
Po wydarzeniu: artist talk / prowadzi Bartosz Mroczkowski. "Untitled"" i "Untitled 2 to obiekty choreograficzne używające dragu jako strategii choreograficznej."Untitled" prześlizguje się po przeszłości i teraźniejszości, by snuć historie tęsknot ciała i spekulacje na temat lepszej przyszłości. "Untitled 2" zaś traktuje o ekonomii pragnień, gospodarce uczuć i wolności wyboru w czasie, ciele i przestrzeni. "Czy można umrzeć na złamane serce?" to performans dokamerowy będący częścią wystawy pod tym samym tytułem. Projekt dotyczy nieoczywistych powiązań między zdrowiem fizycznym i psychicznym, zapytuje o autorytet wiedzy w zestawieniu z osobistym doświadczeniem i ograniczenia języka w ujmowaniu ciała.
"Untitled", "Untitled 2"
Pomysł, tekst, performans: Ania Nowak
_
Ania Nowak (ur. 1983) pracuje w obszarze szeroko rozumianej choreografii. Tworzy solowe i kolektywne prace badające napięcia języka oraz niedopowiedzenia i przeobrażenia ciała. Prowadzi research dotyczący miłości jako strategii generowania wiedzy (http://technologiesoflove.tumblr.com/), w którego ramach bada ekonomie afektywne, niestabilne struktury troski oraz podejmuje próbę redefiniowania zmysłowości. Jej prace prezentowane były m.in. w Sophiensaele i Akademie der Künste w Berlinie, Nowym Teatrze, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Art Stations Foundation w Poznaniu, National Center of Dance w Bukareszcie i Arts Santa Mònica w Barcelonie. Ukończyła studia choreograficzne w HZT Berlin. Mieszka i pracuje w Berlinie.
_
Wydarzenie w ramach cyklu "Nowe drogi teatru", które prezentuje polskich twórców młodego pokolenia z pogranicza teatru, tańca, performansu i sztuk wizualnych finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera. Kurator: Andrzej Pakuła (Korporacja Teatralna).

_

Bilety w cenie 20/15 zł (normalny/ulgowy).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: