Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Czarne napisy na zielonym tle

Wielka Szama na Stadionie - WYDARZENIE ZOSTAJE PRZEŁOŻONE

2020-03-28 ( sobota ) – 2020-03-29 ( niedziela )
12:00-20:00
Inea Stadion Poznań, ul. Bułgarska 17, Poznań

WYDARZENIE ZOSTAJE PRZEŁOŻONE.

Gdy tylko znana będzie nowa data, informacja pojawi się na stronie FB wydarzenia.

Wielka Szama z impetem otwiera sezon food trucków w Poznaniu! Ta impreza co roku gromadzi najlepsze mobilne restauracje z całej Polski i nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Przy Stadionie Poznań przez cały weekend 28-29 marca urzędować będzie aż 70 food trucków serwujących swoje popisowe dania. To największa tego typu impreza w Wielkopolsce.

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących kąsków kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Wielka Szama to z każdą nową edycją coraz więcej imprez towarzyszących samemu "szamaniu". Na gości wydarzenia czekają m.in.: pokazy iluzjonistyczne, taneczne, fire show czy też pokazy sportowe, w wykonaniu artystów z całej Polski. W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się podczas Hopla Fest - Wielkiego Festiwalu Dmuchańców. To pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu! Będzie też Festiwal Wielkich Baniek Mydlanych. Bez mydlenia oczu: zapowiada się przednia zabawa!

Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w biciu rekordu w jedzeniu burgera na czas. To konkurs, który odbywać się będzie w wielu różnych miastach, aby na końcu wyłonić najszybszego burgerożercę 2020 roku!

"Przez żołądek do serca" mówi popularne przysłowie, dlatego też na Wielkiej Szamie odbędzie się zbiórka charytatywną na rzecz potrzebującego malucha. Food trucki kochają dzieciaki... oraz zwierzaki! Organizatorzy będą również zbierać karmę i akcesoria dla bezdomnych zwierząt.

Wielka Szama to również świetna okazja do "przewietrzenia" szafy. Masz jakieś nienoszone ciuchy w dobrym stanie? Przynieś je i sprzedaj lub wymień podczas imprezy.

Wstęp bezpłatny.

Zobacz www.facebook.com/events/609181089628182/