Po lewej na żółtym tle informacje o spotkaniu. Po prawej zdjęcia Wojciecha Chmielarza i Filipa Kosiora.

Wojciech Chmielarz i Filip Kosior - Spotkanie z cyklu Premiera online

2021-04-23 ( piątek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań, online

Wojciech Chmielarz, jeden z najpopularniejszych w Polsce współczesnych autorów kryminałów i thrillerów, powraca z wyczekiwanym tytułem. "Wilkołak", trzecia część cyklu gliwickiego, kontynuacja "Zombie" oraz "Wampira", już 19 maja trafi do czytelników. Zanim jednak fani serii dołączą kolejny tom do swoich domowych kolekcji, będą mieli szansę poznać historię w formie oryginalnego serialu audio - kryminał zadebiutuje w Empik Go na miesiąc przed premierą książki.

W obsadzie znaleźli się Aleksandra Popławska, Cezary Pazura, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak i Krzysztof Zalewski, a także Filip Kosior, jeden z czołowych aktorów dubbingowych, jako narrator opowieści. Z okazji Światowego Dnia Książki zagości on w studiu Empiku wraz z Wojciechem Chmielarzem, aby porozmawiać z internautami o tej wyczekiwanej historii.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

Prywatny detektyw Dawid Wolski nie spocznie. Na pogrzebie swojego ojca - mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy Igi, kobiety jego życia - widzi ją z daleka i już wie, że przeszłość wróciła i niemożliwe stało się możliwe. Dziewczyna jest o dziesięć lat starsza, zmieniona, ale to Iga. Tylko on ją zobaczył i rozpoznał. Nikt mu nie wierzy, lecz detektyw jest pewien - Iga żyje. Żyje i z jakiegoś powodu znowu znika. Od chwili jej śmierci Wolski wie, że coś jest nie tak i teraz ma pretekst, żeby to sprawdzić. Dopuszcza się profanacji i w niebezpieczną grę wciąga jedynego przyjaznego mu człowieka - prokuratora Adama Górnika. Prawda okaże się jednak zbyt trudna do przyjęcia.

Zobacz www.facebook.com/empikcom/