Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, która zebrana wokół stołu wykonuje rękodzieło.

Brain Power - półkolonie po angielsku

24.06 – 30.08.2024

Aktywny poranek i zabawowe popołudnie w klimacie wakacyjnej przygody z językiem angielskim dla dzieci w kameralnych grupach podzielonych wg wieku.

  • Zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne NA OGRODZIE oraz w pracowni językowej. Gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami - każdy uczestnik otrzymuje plecak gratis.
  • Wszechstronne poznawanie świata po angielsku przy pomocy ciekawych, różnorodnych rekwizytów i materiałów interaktywnych.
  • Angielski w najbardziej atrakcyjnej formie, rozwijanie umiejętności rozmawiania i słuchania. Praktyczny, żywy angielski w codziennych sytuacjach.
  • Rękodzieło (materiały wliczone w cenę) i interesujące eksperymenty.

Wszystkie zabawy i zajęcia są prowadzone po angielsku przez doświadczone osoby z wyższym wykształceniem filologicznym w przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób. Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana, żadne dziecko nie musi mieć jakichkolwiek obaw związanych z językiem.

Tygodniowe turnusy trwają od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Dziecko może być pod opieką od 7:00 do 17:30. Lokalizacja: ul. Hawelańska 9/77 (parter).

Terminy półkolonii: każdy tydzień od 24.06. do 30.08.2024.

W zgłoszeniu proszę wskazać preferowany przez Państwa termin.

Cena wynosi 735 zł za jedno dziecko za jeden turnus.  Są przewidziane rabaty dla rodzeństw i przy zapisie na więcej niż jeden turnus. W celu zapisania prosimy kontakt pod adresem: info@brain-power.pl lub pod numerem: 609-583-590.

W cenę letnich półkolonii wliczone są wszystkie materiały rękodzielnicze i językowe, upominki, drobne nagrody rozdawane w trakcie zabaw językowych, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW.

Zobacz www.brain-power.edu.pl/polkolonie-2024/