Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Po lewej stronie kolorowe graffiti przedstawiające oko w trójkącie, znajdujące się w kwadratowej ramce o zaokrąglonych rogach. Po prawej tytuł szkolenia: Insight konsumencki - przewaga konkurencyjna niezbędna do kreowania wizerunki marki, 25 - 26.11.2021r. Na dole na białej belce logotypy organizatorów Poznań Biznes Partner i Mikrobiznes na maksa.

Insight konsumencki - przewaga konkurencyjna niezbędna do kreowania wizerunki marki

2021-11-25 ( czwartek ) – 2021-11-26 ( piątek )
16:30-19:30
Internet

Poznań Biznes Partner oraz Get Better Beata Zięba zapraszają na bezpłatne, trzydniowe warsztaty online pt. "Insight konsumencki - przewaga konkurencyjna niezbędna  do kreowania wizerunki marki".

Szkolenie jest praktycznym warsztatem i wymaga aktywności uczestników i pracy w grupach, stąd prośba by do szkolenia dołączyć z włączoną kamerą i mikrofonem.

Program szkolenia: 

  1. Jak precyzyjnie określać cel działalności
  2. Definiowanie potrzeb potencjalnych odbiorców
  3. Odniesienie i wartość emocjonalna marki dla konsumentów
  4. Poziom atrakcyjności marki  - determinanty działań marketingowych
  5. Narzędzia zwiększające efektywność przyszłych działań marketingowych

Termin: 25-26 listopada 2021 r., godz. 16.30 - 19.30

Szkolenie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany w dzień szkolenia. 

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Liczba miejsc jest ograniczona! O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadzący: Beata Zięba

Socjolog, trener biznesu i administracji, doradca MSP. Posiada niemal 15 letnie doświadczenie szkoleniowe. Współpracuje jako trener, wykładowca, konsultant z wielkopolskimi uczelniami, firmami szkoleniowymi oraz instytucjami rynku pracy. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla administracji publicznej, osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz środowiska biznesowego: przedsiębiorców, pracodawców i kadry menadżerskiej. Bazując na zdobytych doświadczenia prowadzi również z sukcesami doradztwo dla mikro, małych i średnich firm m.in. w zakresie tworzenia strategii firm, budowania strategii marketingowych, budowania sieci trwałych kontaktów biznesowych, tworzenia standardów obsługi klienta, wdrażania koncepcji Flexicurity oraz w zakresie selekcji i rekrutacji pracowników.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację: https://app.evenea.pl/event/insightkonsumencki/

Szkolenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz app.evenea.pl/event/insightkonsumencki/