Wydarzenia na planie Pokaż na planie
filiżanki z kawą

Śniadanie z... gospodarką 4.0

2019-03-05 ( wtorek )
08:30-11:30
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, Poznań

Kolejna edycja parkowych "Śniadań z..." Tym razem spotkanie z prof. Wojciechem Cellarym, który przybliży termin "gospodarka 4.0".Czym ona jest? Jak mogą się do niej przygotować firmy? Jak instytucje samorządowe mogą kreować rzeczywistość gospodarczą 4.0?

Śniadanie z... w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym to świetna okazja, aby poznać najnowsze gospodarcze trendy, biznesowe rozwiązania, ludzi, którzy odnieśli sukces, czy ciekawe kontakty. Kolejna, trzynasta już edycja Śniadania z... poświęcona będzie idei Gospodarki 4.0.\

Śniadanie z... gospodarką 4.0 będzie okazją, aby znaleźć odpowiedź na pytania: Czym jest gospodarka 4.0.? Czy już ją mamy w polskich realiach? Jak przedsiębiorcy mogą się wpisać w ten trend? Czy instytucja samorządowe mogą kreować gospodarkę 4.0 w swojej okolicy? Jakie podmioty tworzą Gospodarkę 4.0? Jakie są jej cechy wyróżniające, jakie szanse dla biznesu i jakie zagrożenia? O wszystkich tych aspektach opowie prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary, kierownik Katedry Technologii Informacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego, specjalista ds. nowych trendów i rozwiązań technologicznych.

UWAGA! Udział w Śniadaniu objęty jest symboliczną opłatą w wysokości 30 zł brutto. Rejestrując się na wydarzenie trzeba podać dane potrzebne do wystawienia faktury. Opłata pobierana jest na podstawie faktury proforma. Pierwszeństwo uczestnictwa w wydarzeniu mają osoby, które terminowo uiszczą opłatę.

Śniadania z... organizowane są w PPNT od 2013 r. Do tej pory wzięło w nich udział kilkuset przedsiębiorców, naukowców, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych. Ideą tych spotkań jest tworzenie luźnej, śniadaniowej atmosfery i umożliwienie uczestnikom nie tylko zdobycia wiedzy, ale również cennych kontaktów branżowych. Do tej pory w Śniadaniu z... gościli eksperci, innowatorzy i wybitni przedsiębiorcy z takich firm, jak Solaris, Komputronik, Prima, Beiersdorf Manufacturing Poznań (marka Nivea), Allegro czy Volkswagen.

Zobacz ppnt.poznan.pl/sniadanie-gospodarka-40/