Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat na zdjęciu.

Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat - spotkanie z cyklu #premieraonline

2020-10-28 ( środa )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Każdy pragnie skosztować la dolce vita - słodkiego życia, pełnego wyrafinowanych smaków. Kolejna książka kucharska Agaty Stankiewicz i Małgorzaty Nagat - "Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku"  (Wydawnictwo Burda) - otwiera przed wielbicielami łakoci świat najpopularniejszych deserów. Podczas spotkania online autorki zdradzą, jak dopracowywały receptury i jak zagwarantować sobie cukierniczy sukces.

Agata, prowadząca popularny kanał Sugarlady oraz Małgorzata, właścicielka pracowni cukierniczej "Candy Gold", żonglują pomysłami i przepisami, które poznały podczas licznych podróży po świecie. Każda z receptur, jakimi się dzielą, to mieszanka bogatego doświadczenia pasjonatek cukiernictwa, autorskiej fantazji i profesjonalnych zasad pieczenia.

W książce znalazły się przepisy na inspirowane włoską radością życia panna cottę czy "Ferrero Rocher", a także lekkie, rozpływające się w ustach, przenoszące do Hiszpanii serniczki o smaku pinacolady. Nie zabraknie także smaków, dzięki którym znowu, jak w dzieciństwie, trafiamy do babcinej kuchni - polskich pączków, szarlotki czy faworków.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com