Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia

Happysad - Official Event

2019-11-08 ( piątek )
18:00-22:00
Klub Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań

Po wspólnej imprezie osiemnastkowej Kuby i Łukasza - wokalisty i gitarzysty zespołu - rano do domu tego pierwszego wparował prokurator, zadając kilkanaście bardzo niewygodnych pytań dotyczących przebiegu wieczoru. Misiek - saksofonista - na swojej dostał pasem tylko czternaście razy, bo huczną zabawę w internacie przerwał wychowawca i kazał wszystkim gościom rozejść się do swoich pokojów. Maciek (keyboard + gitara), Artur (bas) i Jarek (perkusja) - wchodzili w dorosłość w domowym zaciszu, wśród domowników, więc wszystko w zasadzie przed nimi.
Osiemnaste urodziny to ważna data. Nazajutrz można już chodzić na poważne filmy i grać w brutalniejsze gry na plejaku, kupować alko, nie korzystając ze znajomości kogoś z brodą, samemu wybierać fryzurę u fryzjera, decydować o długości i kolorze paznokci, a po wyrobieniu dowodu nawet o losach kraju.
Czego się więc spodziewać po trasie z okazji przejścia w dorosłość zespołu HAPPYSAD?
Nie będą się oszczędzać, bo w dorosłość wchodzi się raz i tylko raz ma się taką trasę! Zagrają numery z każdej płyty, przekrojowo, rzadko grane i te znane najbardziej, te na które czekacie od dawna i te, które śpiewacie z nimi przy każdym spotkaniu.

Zobacz www.facebook.com/events/729900540777855/