Wydarzenia na planie Pokaż na planie
""

ŁazART Walk 2022

2022-09-24 ( sobota )
14:00
Rynek Łazarski, 61-001 Poznań

Organizatorzy wspólnie z Radnym Osiedla Św. Łazarz, CIM Horyzonty, mCIL Łazanka i Rada Osiedla Św. Łazarz zapraszają na spacer ŁazART Walk, który odbędzie się w sobotę 24 września br. w godz. od 14:00 do 17:00. Wydarzenie to zostało stworzone dla wszystkich, którzy interesują się sztuką i podczas spaceru lubią poznawać nowe. Organizatorzy zapraszają do odwiedzin i poznania lokalnych galerii i twórców kultury.
Spacer rozpocznie się na Rynku Łazarskim (przy fontannie), gdzie z przewodnikami wspólnie przejdziemy trasę interesujących łazarskich art-miejscówek. Lista odwiedzanych miejsc na razie pozostaje tajemnicą któta będzie ujawniana na bieżąco. Na koniec spaceru organizatorzy zapraszają uczestników do przestrzeni Inkubatora Kultury PIREUS (ul. Głogowska 35), gdzie przewodnicy zgromadzą uczestników i uczestniczki, aby poruszyć tematy związane ze sztuką i podzielić się swoimi wrażeniami ze spaceru.
Podczas spotkania uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję poznać miejsca sztuki (tworzenia i prezentowania), porozmawiać z artystami lub kuratorami galerii. Ponadto spotkają się z artystami, których dzieła są prezentowane na wystawach oraz w przestrzeni publicznej.
Dla każdego uczestnika i każdej uczestniczki spotkania, który/a przejdzie z nami całą trasę, przewidziana jest niespodzianka wydawnicza.
Ze względu na ograniczenia logistyczne organizatorzy proszą o zaznaczenie "Wezmę udział" do 23 września.
Wydarzenie jest darmowe.
Inicjatywa oddolna realizowana w ramach projektu Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka 2022. Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Rady Osiedla św. Łazarz oraz Miasta Poznania.

Zobacz www.facebook.com/events/1407276209764649