Wydarzenia na planie Pokaż na planie

Warsztaty dla organizacji - Projektowanie UX: pozyskiwanie długotrwałego wsparcia przez kanały cyfrowe

2020-02-01 ( sobota )
09:30-18:00
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, Poznań

"Projektowanie UX: pozyskiwanie długotrwałego wsparcia przez kanały cyfrowe" to temat drugiej edycji warsztatów UX JAM FOR GOOD dla organizacji pozarządowych.

Podczas wydarzenia osoby z organizacji będą zdobywać wiedzę z zakresu user experience, czyli projektowania doświadczeń użytkownika oraz konsultować swoją stronę internetową z ekspertami i ekspertkami UX.

Jeśli czujesz, że strona Twojej organizacji potrzebuje usprawnień - to wydarzenie jest dla Ciebie! Aby wziąć w nim udział, wypełnij formularz zgłoszeniowy: tutaj.

Spośród wszystkich zgłoszonych organizacji organizatorzy wybiorą kilka, które wezmą udział w najbliższej 2. edycji UX Jam For Good, i skontaktują się z nimi mailowo.

Zgłoszenia należy przesyłać do 10.01, do godziny 23:59! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (dojazd, nocleg i wyżywienie we własnym zakresie).

Wydarzenie organizuje kolektyw Rzeczywiste Doświadczenia. Jest to inicjatywa zrzeszająca ekspertów i ekspertki user experience, chcących wspierać organizacje pozarządowe i ruchy społeczne swoją ekspercką wiedzą.

Zobacz www.facebook.com/events/2507922566198036/