Zdjęcie asfaltowej ścieżki rowerowej ciągnącej się między łąkami, którą wypełniają rowerzyści

Popłyń z nurtem rowerowej rzeki! 14-stego lipca po raz kolejny Stowarzyszenie Rowerowy Poznań i Poznańskie Centrum Dziedzictwa organizuje rowerową paradę, która rozpocznie się na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania a zakończy się nad brzegiem Cybiny pod Bramą Poznania. Letnie popołudnie spędzimy na rodzinnym pikniku z mnóstwem atrakcji.

Miejscem startu Wielkiego Przejazdu Rowerowego będzie samo serce Poznania czyli Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania przy Placu Kolegiackim! Niedzielę 14 lipca będzie można rozpocząć o godz. 10:30 Rowerowym Porankiem a zakończyć rodzinnym piknikiem. W trakcie rowerowej parady będą na Was czekały liczne atrakcje, m.in.:

  • godz. 10:30 - Dekorowanie rowerów - zachęcamy do udekorowania rowerów w domu, ale jeśli z jakiegoś powodu zabrakło Wam inspiracji, to dzielni pomocnicy będą czekali na Was z materiałami do dekoracji na starcie
  • godz. 11:00 - Spacer z przewodnikiem - poznacie ciekawostki, które skrywa Plac Kolegiacki
  • godz. 11:45 - Rowerowa rozgrzewka
  • godz. 12:00 - Wielki Przejazd Rowerowy ulicami Poznania
  • godz. 13:00 - piknik rowerowy z animacjami dla dzieci i sterfą gastronomiczną

Kawiarnia Faraway Cafe&Lunch zadba, by nie zabrakło Wam energii na starcie. Na hasło "Rowerowy Poznań" będą czekały na Was zniżki!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i sprawdzaj szczegóły: Rzeka Rowerów 2024 - wielki przejazd rowerowy i piknik rodzinny