Na grafice plakat wydarzenia.

Spacery z rzeźbami. Międzypokoleniowe warsztaty dla Seniorów z wnukami

11.07.2024
12:00

Organizatorzy zapraszają 

Seniorki i Seniorów do twórczego spędzania czasu z wnukami (w wieku 4-9 lat) i sztuką współczesną w tle. Proponujemy spotkania w Poznań Visual Park, które będą okazją do porozmawiania o rzeźbach, ich autorach i zastanowienia się wspólnie nad interpretacjami dzieł. Podczas warsztatów zaplanowane są  również muzyczne zabawy i tworzenie unikatowych prac, które można będzie zabrać ze sobą na pamiątkę. Przygotowane aktywności angażują wyobraźnię i rozwijają potrzebę kreatywnego wyrażania siebie. Wspólne doświadczenia łączą i budują piękne wspomnienia!

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY!
Zajęcia poprowadzi Maria Grzybowska - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (Wydział Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa) i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Poznań Visual Park - położony nad Jeziorem Strzeszyńskim unikatowy park rzeźby i obiektów artystycznych. Projekt tworzony jest z myślą o promocji współczesnej sztuki form przestrzennych. Jest to miejsce zagospodarowane w sposób zachęcający do świadomego, uważnego i poznawczego obserwowania rzeczywistości. Zainstalowane tam obiekty stanowią element programu edukacyjnego, który jest integralną częścią projektu.  

UWAGA! Na zajęcia obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona) Zapisać można się przez maila lub telefon:

ABC Gallery: galeria@abcgallery.pl
tel. +48 502 188 528 
Maria Grzybowska: mbgrzybowska99@gmail.com
tel. +48 537 762 742

opr.sw

Zobacz abcgallery.pl/