Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

SKUTECZNY E-BIZNES. JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES I UNIKNĄĆ BŁĘDÓW? WEBINAR

2020-04-17 ( piątek )
webinar online

JEŻELI PROWADZISZ E-SKLEP I CHCESZ ROZWIJAĆ SWÓJ BIZNES, DOWIEDZ SIĘ, JAKIE SĄ CZYNNIKI SUKCESU I JAKICH ZACHOWAŃ UNIKAĆ, ABY WYGRAĆ Z KONKURENCJĄ W TWOJEJ BRANŻY! 17 KWIETNIA O 13.00 ZAPRASZAMY NA WEBINAR "SKUTECZNY E-BIZNES. JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W INTERNECIE I UNIKNĄĆ BŁĘDÓW?"

Webinar "Skuteczny e-biznes. Jak osiągnąć sukces w Internecie i uniknąć błędów?" dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, niezależnie od branży, którzy:

  • sprzedają swoje produkty off-line i on-line;
  • prowadzą e-sklep;
  • świadczą usługi przez internet.

W trakcie webinara on-line przedstawimy najnowsze przepisy związane z RODO i innymi obowiązkami e-przedsiębiorcy. Będzie tez okazja, aby dowiedzieć się więcej o sposobach na rozwiązywanie sporów w branży e-commerce i poznanie dobrych praktyk marketingowych. Uzupełnieniem będą informacje techniczne związane z nowinkami programistycznymi i najświeższymi rozwiązaniami IT (np. usługami chmurowymi).

Organizatorami wydarzenia są, obok PPNT, sieć Enterprise Europe Network, dedykowana przedsiębiorcom poszukującym międzynarodowych kontaktów biznesowych, oraz Europejskie Centrum Konsumenckie, instytucja wspierająca e-przedsiębiorców.

ZAPISZ SIĘ