Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

INNOWACJE W CZASIE NIEPEWNOŚCI. ODKRYJ POTRZEBY KLIENTÓW

2020-05-21 ( czwartek )
12:00
webinar online

AKIE SĄ FAKTYCZNE POTRZEBY KLIENTÓW? TO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE, JAKIE ZADAJĄ SOBIE PRZEDSIĘBIORCY! JAK JE ROZPRACOWAĆ, ABY Z POWODZENIEM UTRZYMAĆ SIĘ NA RYNKU W CZASACH NIEPEWNOŚCI BIZNESOWEJ? POSTARAMY SIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE JUŻ 21 MAJA W CZASIE WEBINARIUM "JAK WPROWADZAĆ INNOWACJE W CZASACH NIEPEWNOŚCI?"

Czy wystarczająco dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów i na nie odpowiadamy? To ważne pytanie dla firm, które starają się przetrwać lub chcą się upewnić się, że po pandemii biznes przetrwa. Znajomość klientów i rynku, to najlepsza droga do tego, aby zatrzymać przy sobie obecnych i znaleźć nowych.

ZAPISZ SIĘ NA E-WYDARZENIE>>>

21 maja o godz. 12:00 zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze "Jak wprowadzać innowacje w czasach niepewności?". Omówimy narzędzia Odkrywania Potrzeb Klientów na przykładach firm, które w obecnych czasach skutecznie ich używają. I w rezultacie mogą oferować wysokiej jakości produkty i usługi, utrzymują klientów i zapewniają sobie przewagę nad konkurencją.

W trakcie webinaru poruszymy kilka tematów:

  • Pokażemy na przykładach, jak klienci różnych branż myślą o produktach i usługach oraz jak ich używają w różnych sytuacjach. Skupimy się przy tym na obecnym stanie rynku.
  • Wprowadzimy Cię w metodykę "Customer Discovery"  (odkrywania potrzeb klientów). Podejście to świetnie sprawdza się przy tworzeniu startupów, ale jest też uniwersalnym narzędziem pomagającym wychwycić i ustalić potrzeby obecnych i przyszłych klientów w firmach różnej wielkości. Pokażemy przede wszystkim, jak to podejście pozwala kreować produkty i usługi, którymi klienci będą naprawdę zachwyceni.
  • A co najważniejsze, udowodnimy, że warto zadawać pytanie, kim są nasi prawdziwi klienci i jak stale można śledzić ich potrzeby.

Zobacz https://ppnt.poznan.pl/innowacje-w-czasie-niepewnosci/