Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Praca zdalna a RODO. Jak przeprowadzić analizę ryzyka takiego działania?

2020-06-08 ( poniedziałek )
10:00-12:00
webinar online

W dzisiejszej sytuacji praca zdalna stała się koniecznością. W wielu przypadkach decyzja musiała byś podjęta natychmiastowo. Taka forma działania wiąże się jednak z istotnymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa danych osobowych. Prezentacja będzie skoncentrowana na metodach i sposobie przeprowadzenia analizy ryzyka z RODO.

Partnerem webinarium jest Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych.

Kancelaria kieruje się zasadą "Nowocześnie dla biznesu". Świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawnego, dostarczając rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i skuteczność działania w obrocie gospodarczym. Specjalizuje się m.in. w prawie IT, ochronie danych osobowych, prawie spółek, prawie własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji. Posiada biura w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma materiały ze szkolenia przesłane w formie elektronicznej oraz certyfikat ukończenia.

Zapraszamy również do wypełnienia ankiety po webinarium.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz https://online.ikongres.pl/conference/praca_zdalna_a_rodo_jak_przeprowadzic_analize_ryzyka_takiego_dzialania?utm_source=qrcode&utm_medium=print&utm_campaign=materialy_drukowane