Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Na zdjęciu S. Fabijański

Spotkania autorskie online - Sebastian Fabijański

2020-06-16 ( wtorek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Empik zaprasza na kolejne e-spotkanie autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline.

16 czerwca w wirtualnym studiu Empiku pojawi się Sebastian Fabijański. Tym razem aktor wystąpi w nieznanej dotąd odsłonie, jako twórca debiutanckiego albumu rapowego "Prymityw" (Asfalt Distro).

- Jestem bezczelny, więc bezczelnie sam sobie nadałem prawo do tego, żeby wreszcie wydać album. "Wreszcie" bo robiłem rapy od 17 roku życia. Ta muzyka to pierwsza miłość, więc to materiał, który powstał z czystej, niczym nieskalanej potrzeby serca. Wielu pewnie ma z tym problem, że w ogóle aktor wziął się za rap, ale na szczęście to nie mój problem, bo ja nie podpisałem umowy na wyłączność z aktorstwem. Z rapem też nie. Kim ja wobec tego jestem, chciałoby się zapytać? Pewnie po prostu "artystą", ale to chyba zbyt pretensjonalne i nobliwe. Zostańmy przy tym, że jestem człowiekiem uzależnionym od artystycznego ryzyka i tą płytą karmię swój nałóg.

Tak sam o sobie i swoim albumie "Prymityw" (Asfalt Distro) mówi Sebastian Fabijański. Do debiutanckiego projektu aktora zaproszono bardzo zróżnicowane grono producentów muzycznych: Auer, LOAA, Pereł, Urb, Luxon, Żusto. Za projekt okładki i oprawę graficzną płyty odpowiadają Mateusz Machalski oraz fotograf Filip Zwierzchowski. Producentami wykonawczymi są szef Asfalt Records - Tytus oraz DJ Haem, który podjął się także nagrania, mixu i masteringu albumu.

Rozmowa odbędzie się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/Empikcom. Poprowadzi ją Filip Antonowicz (@Rudy Rudanacja).

Transmisje spotkań #premieraonline odbywają się na profilu Empik.com na Facebooku. Wszystkie tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com