III Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych ZIELONYM WYDARZENIEM :)

Wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Promocji Ekorozwoju z przyjemnością informujemy Państwa, że III Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych, który odbył się 8 września 2012 roku został uznany za Zielone Wydarzenie!

Zielone Wydarzenia - grafika artykułu
Zielone Wydarzenia

Zielone Wydarzenie to takie spotkanie, konferencja, szkolenie, którego organizator na każdym etapie przygotowań dba o:

  • Ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne: eko-efektywność
  • Rozwój społeczny uwzględniający różne grupy,
    w szczególności lokalne
  • Ekonomiczną stabilność i opłacalność

Jest nam niezmiernie miło, że dzięki wspólnemu wysiłkowi nas jako organizatorów Dnia i Państwa jako współorganizatorów i jednocześnie uczestników udało się zorganizować imprezę w świadomy ekologicznie sposób i z jak najmniejszym negatywnym skutkiem na środowisko.

Szczególnie podziękowania kierujemy w stronę Zespołu Stowarzyszenia Centrum Promocji Ekorozwoju, który zaraził nas proekologicznym myśleniem i skutecznie wspierał w zakresie realizacji działań ekologicznych.

Wszystko o ideii zielonych wydarzeń na stronie http://zielonewydarzenia.pl/ oraz na stronie partnera projektu http://www.cpe.info.pl/artykuly/zw/.

Program "ZIELONE WYDARZENIA - kampania edukacyjno-promocyjna" 2011 - 2013, to projekt dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którego liderem jest fundacja AERIS FUTURO, natomiast działaniami regionalnymi koordynuje poznańskie Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju.

sieci społecznościowe