IV Forum Rozwoju Miast

Zapraszamy do udziału w IV Forum Rozwoju Miast

grafika ilustrująca - grafika artykułu
grafika ilustrująca

Wątkiem przewodnim tegorocznego forum jest wizja miasta z bezpiecznymi ulicami i przestrzenią do wspólnego spędzania czasu, a także rola mieszkańców w budowaniu miast zdrowych, odpornych i integrujących lokalną społeczność. 

W tym roku z powodu ograniczeń związanych z Covid-19 spotkanie z międzynarodowymi prelegentami odbędzie się online. 4 i 5 listopada wykłady i spotkania będzie można śledzić w sieci (poruszane zagadnienia to: "Bezpieczne ulice" i " Kompetencje XXI wieku"). Międzynarodowa konferencja to okazja do wymiany wiedzy, dobrych praktyk i rozwiązań stosowanych w Polsce i miastach całej Europy. Prelegenci Forum Rozwoju Miast to eksperci, praktycy, pasjonaci i aktywiści działający na rzecz budowania dobrych miast do życia.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich. Każdy poznaniak może się zarejestrować i posłuchać wykładów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Osoby chcące wziąć w nim udział mogą zarejestrować się na stronie Forum Rozwoju Miast. Dostępny tam jest także program i sylwetki prelegentów.

Udział w Forum nie wymaga ponownej rejestracji - utworzone hasło podczas pierwszej rejestracji jest nadal aktywne.


MK

sieci społecznościowe