Mamy haki na raki!

"Mamy haki na raki!" to projekt realizowany przez Fundację Serdecznik a adresowany do osób: - które doświadczyły bądź doświadczają choroby nowotworowej, - które towarzyszą bądź też towarzyszyły osobie doświadczającej choroby - które poszukują sposobu na raka Zapraszamy wszystkich, którzy mają haki na raki lub wspólnie z nami chcą ich poszukać.

Fundacja - grafika artykułu
Fundacja

Jak? Każdy uczestnik może wziąć udział w jednym z trzech turnusów wypełnionych spotkaniami i warsztatami. Każdy turnus trwa 5 dni. Podczas turnusów uczestnicy wezmą udział w licznych warsztatach, podczas których będą mogli nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksu, poćwiczyć jogę śmiechu, poznać zasady psychologii pozytywnej, zobaczyć leczniczą moc słów. Spotkają się z psychologiem i dietetykiem. Podczas spotkań będziemy zapraszać uczestników do tworzenia wspólnej publikacji "Mamy haki na raki!".

Gdzie? W Poznaniu, przy ulicy Grodziskiej 15, w siedzibie Fundacji Serdecznik. Oddajemy do dyspozycji uczestników piękny ogród, pracownię i salę na spotkania.

Kiedy? Podczas jednego z 3 turnusów: 6-10 sierpnia br.; 13-17 sierpnia br.; 20-24 sierpnia br. w godzinach od 9.00 do 14.30

Za ile? Za darmo. Za swoje przemyślenia. Za chęć spotkania z innymi. Za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Po co? Aby nauczyć się żyć z rakiem. Aby go pokonać. Aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Przemyślenia uczestników, anonimowo lub nie, opracujemy i wydamy dla innych, którzy mogą znaleźć się w podobnej sytuacji. Wspólnie pokażemy, że MAMY HAKI NA RAKI!

Z kim? Z 12 innymi, którzy podzielą swoimi doświadczeniami życiowymi. 

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: blazej.friedrich@serdecznik.pl lub zadzwoń: 501-479-315

Zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie "Mamy haki na raki!". Ilość miejsc - ograniczona (3 grupy po 12 osób). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki wsparciu przez Aquanet udział bezpłatny.

Załączniki

sieci społecznościowe