Pierwsze takie spotkanie międzysektorowe!

12 grudnia 2019 r. odbyło się dość niecodzienne spotkanie drugiego i trzeciego sektora w przyjaznej atmosferze restauracji Bajgle Króla Jana.

speed dating spotkanie - grafika artykułu
speed dating spotkanie

Przedstawiciele biznesu oraz organizacji pozarządowych zasiedli wspólnie przy stołach by w formacie speed datingu wymienić się informacjami na swój temat, przybliżyć swoją działalność, znaleźć wspólne punkty zaczepienia i z nadzieją wyglądać przyszłej współpracy. Intymna, kawiarniana atmosfera umożliwiła luźniejsze podejście do rozmówców, zaś liczba spotkań w tak krótkim czasie pozwoliła przybyłym nabrać pewnego doświadczenia w dyskusjach z osobami z nieco innego świata.

Po głównej części, wszyscy wspólnie wzięli udział w warsztacie tworzenia ozdób świątecznych w formie małych drewnianych choinek. Zajęcia techniczne otworzyły rozmówców jeszcze bardziej i stanowiły sympatyczne zwieńczenie wieczoru. 

Uczestnicy spotkania odnieśli się pozytywnie zarówno do samej idei spotkania, jak i do jego formy. Mamy nadzieję, że będzie to dobry krok w kierunku rozwijania współpracy międzysektorowej w mieście.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Healthy Boost", finansowanego z programu Interreg Regionu Morza Bałtyckiego.

ZK

sieci społecznościowe