Trwają warsztaty z planowania Rocznego Programu Współpracy

Za nami kolejny warsztat dotyczący tworzenia Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Zapraszamy przedstawicieli NGO na ostatni z cyklu warsztatów, który odbędzie się 18 lipca.

Warsztaty
Warsztaty

Podczas warsztatu, który odbył się 11 lipca, przedstawiciele poznańskich Organizacji Pozarządowych wspólnie dyskutowali nad założeniami, które przyczynią się do ustalenia nowej polityki Miasta Poznania w kwestii planowania współpracy z NGO. Dzięki merytorycznej dyskusji udało się zebrać konstruktywne wnioski, które pomogą usprawnić działania Miasta związane z trzecim sektorem.

Roczny Program Współpracy jest dokumentem programowym, określającym zasady polityki realizowanej przez Miasto Poznań wobec Organizacji Pozarządowych. Zawarte w nim cele, zadania i priorytety są podstawą ogłaszania wszystkich konkursów, w których Miasto zleca zdania Organizacjom Pozarządowym.

Warsztaty prowadzi Ewa Gałka, wieloletnia działaczka na rzecz Miasta Poznania, przewodnicząca Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w latach 2016-2019.

Gdzie i kiedy?

18 lipca 2019 roku, w godzinach 10-13 w Ładne rzeczy - Pracownia Ekonomii Społecznej, ul. Św. Marcin 57.

Jak się zapisać?

Maksymalna liczba uczestników w jednej grupie wynosi 30 osób.

Chęć udziału, wraz z wskazaniem terminu, prosimy przesyłać na adres: ngo@um.poznan.pl lub pod numerem telefonu 61 878 5730. Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz nazwy reprezentowanej organizacji.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Heathy Boost" ("Zdrowe Wzmocnienie") współfinansowanego z Programu Interreg Regionu Morza Bałtyckiego.

MK