Jak generowaliśmy dobrą energię dla Poznania :)

IV Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych już za nami... Pokazaliśmy mieszkańcom, że poznańskie organizacje pozarządowe generują dobrą energię nawet mimo złej pogody  :)

zielone wydarzenie - grafika artykułu
zielone wydarzenie

Dziękujemy wszystkim organizacjom, które prezentowały się mieszkańcom, jednak szczególnie zwłaszcza tym, które wytrwały do końca :) Dziękujemy także wyszystkim, którzy wspólnie z nami zadbali o to aby Dzień był bezpieczny, ekologiczny, słyszalny i widoczny :)

Atmosefera była wspaniała, dobra energia opanowała cały plac Wolności i nie tylko :) Teraz mamy nadzieję przeniesie się we wszystkie te miejsca, w których organizacje pozarządowe przygotowały dla mieszkańców wydarzenia w ramach Tygodnia Organizacji Pozarządowych.

W trakcie Dnia organziacji odbyło się wręczenie nagród w konkursie na zdjęcie miejsca/obiektu przyrodniczego pozytywnie wpływającego na samopoczucie osób tam przebywających. Konkurs był działaniem towarzyszącym imprezy, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozowju, Nagrodozne zdjęcie zamieściliśmy w aktualnościach. Zwycięzcy raz jeszcze gratulujemy!

Dziękujemy!

sieci społecznościowe