Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

I Koncert Muzyki Filmowej nad Wartą

2017-09-03 ( niedziela )
17:00
Na Cyplu Warty - przy Przystani miejskiej, most B. Chrobrego, ul. Estkowskiego

Na zakończenie sezonu letniego nad Wartą Miasto Poznań przygotowało spektakularny, plenerowy i pierwszy z tej serii Koncert Muzyki Filmowej nad Wartą. Będzie to jednocześnie podsumowanie kolejnego sezonu nad rzeką i z pewnością najważniejsze wydarzenie muzyczne przed pierwszym, tegorocznym, szkolnym dzwonkiem.

W ostatnią wakacyjną niedzielę na Cyplu Warty - przy Przystani miejskiej (most B. Chrobrego, ul. Estkowskiego) CoOperate Orchestra w 40-osobowym składzie pod batutą Adama Domurata wraz z solistką, Sylwią Przetak wykona kilkanaście znanych hitów muzycznych z filmów między innymi takich jak Star Wars, Piraci z Karaibów, James Bond, Kapitan Ameryka, Władca Pierścieni, Pocahontas, Kraina Lodu, Harry Potter.

CoOperate Orchestra w ciągu wielu lat swojej działalności gościła na licznych międzynarodowych festiwalach w Polsce i za granicą, koncertując z wieloma wybitnymi artystami i prezentowała swój dorobek muzyki filmowej na wielu niezwykłych wydarzeniach (m.in. Koncert z udziałem Disneya w 2016 r.)

Sylwia Przetak jest solistką orkiestry Kukla Band oraz znanego warszawskiego Studia Accantus, chórzystką "Idol" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Współpracuje również z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej przy wielu projektach muzycznych.

Koncert jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali łącznie 250 miejsc siedzących.
Wejściówki dla seniorów będą do odbioru w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44) już od 25.08 (piątek), a dla reszty poznaniaków od 28.08 (poniedziałek) - do wyczerpania ilości wejściówek.
Pozostałych uczestników zachęcamy do zabrania ze sobą kocy / karimat.

_
opr.LT

Bilety dostępne w:

Baner