Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

RODO w teorii i praktyce, czyli seminarium poświęcone nowym wyzwaniom w zakresie ochrony danych osobowych

2017-10-11 ( środa )
09:00-16:30
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, bud. H, sala 154

W maju 2018 roku wchodzi w życie unijne rozporządzenie O ochronie danych osobowych (RODO). Jakie zmiany wprowadzają nowe przepisy? Jak się do nich przygotować? Co powinien zrobić każdy przedsiębiorca, który chce we właściwy sposób chronić dane osobowe swoich klientów? O tym wszystkim opowiedzą eksperci podczas seminarium "Nowe wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych - RODO w teorii i praktyce", które odbędzie się 11 października w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

W trakcie seminarium nie będzie się straszyć uczestników wysokimi karami, skupiać się na trudnościach oraz kosztach wprowadzenia zmian w organizacji. Uczestnicy dowiedzą się natomiast, jak przygotować się na nowe wyzwania, od czego zacząć i w jaki sposób skutecznie wprowadzić niezbędne usprawnienia.

Oprócz zaprezentowania przykładów konkretnych zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych, omówione zostaną również najważniejsze kwestie teoretyczne wynikające z RODO, w tym wymagane dokumenty i procedury. Interaktywna forma spotkania pozwoli skupić się na problemach, z jakimi borykają się uczestnicy spotkania oraz odpowiedzieć na indywidualne pytania.

Udział w spotkaniu jest płatny. Szczegóły na stronie internetowej.

Zobacz datacenterppnt.pl/pl/wydarzenia/nowe-wyzwania-w-zakresie-ochrony-danych-osobowych-rodo-w-teorii-i-praktyce