x

Klubowa Noc

2017-10-20 ( piątek )
21:00
Poznań

Klubowa Noc to impreza na której z jednym biletem bawicie się w wielu klubach. 
W piątek 20 października w Poznaniu, a czekają na Ciebie: 
- najlepsze kluby w mieście 
- specjalne oferty na barach 
- imprezy w różnych klimatach muzycznych 
Darmowy wstęp do :
1. Club 1313 
2. 13 months 
3. Club 22 
4. Czarna Owca 
5. Kandi 
6. Kosmos 
7. Maracana 
8. Mixtura 
9. MK Bowling 
10. Van Diesel 

"Klubowa Noc" to  już kolejna edycja największej klubowej imprezy w kraju. Zasada imprezy jest prosta: z jednym biletem można bawić się w najlepszych klubach,  płacąc za wejście tylko raz.

Kluby biorące udział w imprezie tradycyjnie przygotowały zróżnicowaną ofertę imprez tematycznych i muzycznych. Dzięki czemu na Klubowej Nocy każdy znajdzie miejsce dla siebie. W imprezie biorą udział zarówno miejsca najbardziej prestiżowe, jak i te oferujące mniej popularne rodzaje muzyki. Jeden bilet w formie opaski pozwala odwiedzić wiele lokali, chociażby dla samej przyjemności uprawiania tzw. Clubbingu.

Warto też podkreślić, że podczas Klubowej Nocy każdy lokal oferuje specjalne, atrakcyjne oferty na barach. Dzięki temu uczestnicy imprezy mogą poznać zupełnie nowe drinki i koktajle, w których specjalizuje się kilka lokali.

Klubowa Noc to de facto targi klubów, które robią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Dzięki temu każdy może jednej nocy odwiedzić wszystkie lokale biorące udział w wydarzeniu i wybrać te,które najbardziej mu odpowiadają.

Bilety - 10 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz www.KlubowaNoc.pl