Mikołaje

Kreatywna niedziela w Concordii Design

2017-12-17 ( niedziela )
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Co kryje się w tajemniczym świątecznym pudełku? Czy dziecko może zjeść na warsztatach produkty, którymi się bawi? I co kryje się w zimie? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać już 17 grudnia podczas warsztatów w Concordia Design.

Niedziela, 17 grudnia, godz. 10:00 I 11:30
Studio Teatralne BLUM - "Świąteczne pudełko"
Wiek:   1,5-8 l
at
Cena: 40 z
ł
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc: tel. 666 987 001.

Trzech zabawnych Mikołajów zabierze dzieci w świąteczną podróż do krainy marzeń i wyobraźni. Kraina ta powstanie na oczach widzów w efekcie teatralnej zabawy kolorami, dźwiękami I przestrzenią. Tytułowe  "Pudełko" jest zamkniętym i niedostępnym obiektem, który prowokuje i budzi ciekawość. To pełen niespodzianek prezent, który kusi, by jak najszybciej go rozpakować.  Po zakończeniu spektaklu wszystkie dzieci zostaną zaproszone do interaktywnej zabawy z użyciem farb do malowania twarzy.

Niedziela, 17 grudnia
Sensołapki

Wiek: 1-6 lat, godzina 12.00-13.00
Cena zajęć: 30 zł - cena obejmuje udział dziecka i opiekunów
Zapisy i bliższe informacje: info@supel.edu.pl, tel. 570 840 530.

Warsztaty z sensoplastyki zapraszają najmłodszych do sięgnięcia po wrażenia i wielozmysłowe doznania. Wraz z animatorami dzieci wyruszą w podróż do krainy smaków, zapachów, kolorów i wzorów.

Sensoplastyka to poznawanie świata poprzez aktywację wszystkich zmysłów i rozbudzenie dziecięcej twórczości i kreatywności. Bawić można się plastyką migdałową, cynamonową, chillli. Plastyką pachnąca, słodką, gorzką, miękką... Wszystko po to, by stymulować zmysły, rozwijać nowe ścieżki poznawcze. Szczególną uwagę zwraca się na bezpieczeństwo i zjadalność używanych produktów. Na zajęciach będzie można pochlapać się w wodzie, a także pobrudzić - bo brudne dzieci to dzieci szczęśliwe!

Niedziela, 17 grudnia, godz.13.00-14.30
Co się kryje w zimie? - warsztaty techniką pop-up

Wiek dzieci: 7-12 lat
Cena: 29 zł 
Zapisy przez stronę internetową www.concordiadesign.pl

Czym jest technika pop-up? To zaginanie i cięcie papieru, tworzące trójwymiarowe, przestrzenne elementy, które można złożyć między dwiema kartkami papieru na płasko. Ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i oraz kreatywność tak potrzebne w rozwoju inteligencji wizualno-przestrzennej człowieka. Uczy patrzenia szerzej na papier, który daje nieograniczony wachlarz użycia. Daje poczuć siłę i moc płynące z projektowania połączonego z geometrią. Zima to szczególna okazja dla wszystkich, którzy wyczekują zabawy saneczkowej i świąt. Podczas warsztatu dzieci skupią się na twórczym wykorzystaniu tego tematu, by stworzyć swoje własne kartki świąteczne i móc obdarować nimi bliskie osoby