Wydarzenia na planie Pokaż na planie
foto M. Motyczynnski

Spotkanie autorskie z Anną Męczyńską

2018-01-31 ( środa )
18:00
Sala wydarzeń, empik Megastore Poznań, ul. Franciszka Ratajczaka 44, Poznań

Stylistka gwiazd spotka się z czytelnikami w Poznaniu

Gościem poznańskiego empiku będzie jedna z najbardziej kreatywnych stylistek w Polsce, Anna Męczyńska to główny kostiumograf serialu "Rodzinka.pl" czy "Prawo Agaty". Autorka poradnika "Figura jak z ekranu" (Edipresse Książki), w której doradza jak odnaleźć przepis na własny, niepowtarzalny styl.

Anna Męczyńska to stylistka, która stworzyła niepowtarzalny styl Małgorzaty Kożuchowskiej w roli Natalii Boskiej (Rodzinka.pl) czy przebojowe stylizacje Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej w serialu "Prawo Agaty". Czy jej podopieczne mają idealne figury? Czasem tak, innym razem nie. Ale od tego są modowe triki telewizyjnych stylistek, żeby nawet dodająca kilogramów kamera nie zepsuła sylwetki.

W swojej książce "Figura jak z ekranu" Ania radzi, co zrobić, kiedy nasze odbicie w lustrze mówi: dziewczyno, jest cię za dużo! A że sama siebie określa jako "XL", jej książka to manifest postawnej kobiety i mocny głos przeciwko opinii, że moda zarezerwowana jest dla szczupłych gwiazd. Nie możesz zmienić wagi? Zmień garderobę! - przekonuje. I krok po kroku tłumaczy, jak to zrobić, by nie stracić fortuny, a wyglądać jak milion dolarów.

Wstęp wolny.

foto M. Motyczynnski

_
opr.LT

Baner