Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Semilac Nail Art Championship 2018

2018-02-04 ( niedziela )
10:00-16:00
Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, Poznań

Pierwsze mistrzostwa stylizacji paznokci Semilac, do których organizatorzy zapraszają stylistki i wszystkie miłośniczki stylizacji paznokci z Polski i zagranicy, które ukończyły 18 lat. Nie są wymagane certyfikaty, ukończenia kursów. Liczba uczestników: max. 100 - każdy uczestnik/uczestniczka zapewnia własną modelkę.

Czy wydarzenie jest otwarte dla wszystkich?
Na wydarzenie może zarejestrować się każda stylistka paznokci. Same mistrzostwa mają jednak charakter zamknięty, nie przewiduje się dodatkowych wejściówek dla publiczności. Organizatorzy zachęcają uczestniczki/uczestników do zabierania rodzin, które w trakcie trwania mistrzostw mogą spędzić świetny i aktywny czas na terenie Term Maltańskich (wejście z 15% rabatem).

Czy wydarzenie jest płatne?
Tak, udział w mistrzostwach kosztuje 99 zł.

Na czym będa polegać mistrzostwa?
Mistrzostwa są organizowane przez Akademię Semilac, oficjalne centrum szkoleniowe, a praca uczestników będzie odbywać się zatem tylko na produktach Semilac. Pierwsza kategoria - aplikacja lakieru hybrydowego 121 Ruby Charm, druga - nail art, to własna interpretacja tematyki marki Semilac na 2018 - Women's Empowerment czyli Siła Kobiet - wykonana przy użyciu dowolnych produktów Semilac.

Kto będzie oceniał prace?
W skład jury wejdą wybrani instruktorzy Akademii Semilac w Poznaniu, p. Sylwia Gołębiewska, Maxineczka oraz gość specjalny z dziedziny stylizacji paznokci.

Nagrody
W każdej z kategorii (hybryda, nail art) przyznane zostaną 3 tytuły: Diamond, Platinum lub Gold Master of Semilac Nail Art Championship. Dodatkowo przewidziane są atrakcyjne nagrody: I miejsce: bon o wartości 5 tys. do wykorzystania na produkty lub usługi Semilac, II miejscec - 3 tys, III miejsce - 2 tys. Dodatkowo uczestnicy i modelki otrzymają giftpacki od Semilac i gadżety od Term. Pula nagród to ponad 20 000 z.

Zobacz www.facebook.com/events/139703843490889/