x

Leniwe Impro - Spektakl komedii improwizowanej

2018-02-07 ( środa )
19:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Noworoczny spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro będzie inspirowany tematyką miłosną, bo zagramy go w czas okołowalentynkowy, kiedy to i krew gorętsza, i serce bardziej skore do porywów, i człowiek w ogóle odważniejszy w kwestii manifestacji uczuć.
Artyści tak zapowiadają spotkanie: Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji.

Co wspólnie stworzymy: love story w "Powtórce z akcji", romans w "Randce w ciemno", a może telenowelę w "Bez emocji"? Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin "Morus" Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr "BigBeat" Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni Marta Torebko.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem... Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni...)

Bilety : 20 zł

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/