Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo

Targi Pracy UPP

2018-03-07 ( środa )
09:00-14:30
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Collegium Maximum, ul. Wojska Polskiego 28

Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu organizuje Targi Pracy od 2003 roku. Nowa formuła Targów wprowadzona w ubiegłym roku, nawiązuje do długoletniej tradycji Uczelni, jak również wychodzi naprzeciw potrzebom studentów oraz wymaganiom rynku pracy.

Organizatorzy planują, by targi symbolicznie rozpoczęły wiosenne nabory młodego pokolenia w przedsiębiorstwach rozpoczynających rekrutacje do programów stażowych, programów mentorskich i ambasadorskich oraz rozbudziły przedsiębiorczość wśród tych studentów, którzy chcieliby otworzyć własną firmę oraz pracować pod marką wymarzonego pracodawcy z branży.

Oferta Biura Karier Uczelni ukierunkowana jest na współpracę z firmami, których profil działalności odpowiada kierunkom kształcenia w UPP.

Targi Pracy to także wykłady, warsztaty, szkolenia oraz prezentacje przedstawicieli firm. Spotkania o mniej oficjalnym charakterze są doskonałą okazją do zapoznania się z potencjałem młodych, wykształconych i ukierunkowanych branżowo studentów, stanowią formę integracji ze społecznością akademicką oraz światem biznesu.

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się 07 marca 2018 roku w godzinach 09:00-14:30 w holu głównym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28.

Zobacz targipracy.up.poznan.pl/pl