Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Małe Psoty. Wyspa małych odkrywców - zajęcia dla rodzin z dziećmi w wieku 12-24 miesięcy

2018-10-03 ( środa )
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

Poszukiwacze skarbów wyruszają w podróż między piaski, ziemię i błoto. Będzie nieZIEMSKO, będzie... brudno. Każdy odkrywca opuści wyspę ze zdobyczą.

Jakie dźwięki, kolory, zapachy, faktury i kształty skrywają się na Ostrowie Tumskim? Brama Poznania zaprasza wszystkich małych psotników z rodzicami na wyjątkowe zajęcia, w trakcie których, poprzez zabawę, uczestnicy będą wspólnie odkrywać zakamarki wyspy, rozwijając wszystkie zmysły. Każde zajęcia pomogą wspierać rozwój dzieci i rozbudzać ich naturalną ciekawość. Dla rodziców zajęcia będą stanowić bazę pomysłów na zabawę sensoryczną z dziećmi.

  • Termin: 3 października 2018 r. godz. 10.00 i 11.30
  • Czas trwania: ok. 45 min.
  • Koszt: bezpłatne

Zapisy: Chęć udziału w zajęciach należy wcześniej zgłosić poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.bramapoznania.pl na adres edukacja@bramapoznania.pl Udział w zajęciach jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje o zajęciach pod nr tel. 61 647 7625.

Zajęcia są powtórzeniem cyklu, który odbywał się w okresie maj-czerwiec 2018. Zachęcamy do zapisywania się osoby, które jeszcze nie brały udziału w zajęciach.

Zobacz bramapoznania.pl