Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Dzień matematyki i liczby π

2019-03-16 ( sobota )
10:00
Centrum Nauczania MathRiders Poznań, ul. Promienista 30A

W marcu są dwa szczególne dni dla wszystkich pasjonatów matematyki. Dzień Matematyki, który odbywa się 12 marca, oraz Dzień Liczby π, obchodzony w Polsce 14 marca. Z tej okazji w Centrum Nauczania MathRiders Poznań, dnia 16 marca 2019 roku, o godzinie 10.00 zorganizowane zostaną bezpłatne warsztaty dla dzieci "Poznaj tajniki matematyki".

Wydarzenie adresowane jest dla wszystkich dzieci ze szkoły podstawowej. Zapraszamy młodych pasjonatów matematyki, oraz wszystkich tych, którzy jeszcze nie przekonali się do nauki tego przedmiotu. Zaplanowane aktywności dostosowane są do wieku oraz umiejętności dzieci. Podczas zajęć pokażemy najmłodszym m.in. w jaki sposób zmienić nastawienie do rozwiązywania zadań matematycznych oraz, że nauka tego przedmiotu może być ciekawa i pasjonująca. W programie przewidziane są liczne gry i zabawy dla dzieci. Chętni rodzice będą mogli skonsultować się z obecnymi wykwalifikowanymi nauczycielami i dowiedzieć się w jaki sposób przekonać dziecko do nauki matematyki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę prosimy o wcześniejsze zapisy: e-mail grunwald@mathriders.com, tel. 603 259 562.  

Zobacz mathriders.pl/