Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

XVIII Festyn charytatywny "Niebiescy Dzieciom"

2019-06-16 ( niedziela )
13:00
park Kasprowicza, teren przy Arenie, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

Poznańskie służby odpowiadające za bezpieczeństwo, instytucje i organizacje zapraszają wszystkich na wspólną zabawę przy dobrej muzyce i na moc atrakcji podczas festynu charytatywnego "Niebiescy Dzieciom".

Każdy, zarówno dziecko, jak i rodzic, znajdzie coś dla siebie, a zarazem wspomoże Szpital Dziecięcy im. K. Jonschera w Poznaniu przy ul. Szpitalnej.

W programie występy artystyczne, m.in. koncert Norbieego. Będą pokazy policji,, straży pożarnej i wojska, a także liczne stanowiska prezentujące poszczególne służby, instytucje i organizacje. W tym roku pierwszy raz dołączy też m.in. służba więzienna.

Jak co roku, podczas festynu będzie obecny krwiobus, dlatego organizatorzy zachęcają do oddania krwi dla potrzebujących oraz rejestracji w charakterze dawcy szpiku. Wyspecjalizowana kadra i wolontariusze szczegółowo wszystko wyjaśnią.

Uczestnicy festynu będą mogli zobaczyć pokazy niezwykłej akrobacji lotniczej w wykonaniu Grupy Akrobacyjnej Żelazny, a także z bliska podziwiać policyjny śmigłowiec Black Hawk.