Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

2019-11-20 ( środa ) – 2019-11-21 ( czwartek )
17:00-21:00
Collegium da Vinci, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Już 18 listopada rusza 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia.

W tym roku hasłem przewodnim jest "Biznes bez barier". Głównym pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Fundacja ŚTP. Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest różnorodność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jakie narzędzia mogą pomóc osobom, dla których przedsiębiorczość stanowi prawdziwe wyzwanie. Chodzi tu na przykład o osoby z niepełnosprawnością, które dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu i rozpowszechnieniu pracy zdalnej mogą pracować na równi z innymi.

Collegium Da Vinci kolejny raz, jako partner, przyłącza się do inicjatywy i zachęca do uczestnictwa w wykładach i warsztatach, które odbędą się w dniach 20-21 listopada 2019 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci firm partnerskich CDV oraz absolwenci.

Zobacz cdv.pl/wydarzenia/spotkanie/tydzien_przedsiebiorczosci_2019/