Wydarzenia na planie Pokaż na planie
PR College

Startuje projekt PR College! Bezpłatne wsparcie marketingowe dla firm!

2020-03-09 ( poniedziałek ) – 2020-03-11 ( środa )
09:00-13:00
Plus Jeden Poznań

PR College to nowy projekt edukacyjny dedykowany przedsiębiorcom z sektora MŚP. Jego główny cel to wzmocnienie świadomości i niezależności firm w zakresie public relations. Ruszyły bezpłatne zapisy na prcollege.pl. Pomysłodawcą i organizatorem inicjatywy jest agencja komunikacji Blend PR z Poznania.

W ramach PR College w Poznaniu odbędą się trzy wydarzenia:

  • Szkolenie "Efektywna promocja małych i średnich firm", 9 marca 2020.
  • Konferencja "Konteksty profesjonalnej komunikacji", 10 marca 2020.
  • Indywidualne doradztwo PR, 11 marca 2020.

Skąd pomysł na PR College? - Pracując z małymi firmami, wielokrotnie przekonałam się, że w tych przedsiębiorcach jest mnóstwo motywacji, ambicji i chęci nauki mechanizmów rządzących marketingiem - mówi Magdalena Gajek, właścicielka Blend PR i inicjatorka projektu. - W mojej ocenie brakuje jednak w Poznaniu wydarzenia, które nie będzie nastawione na sprzedaż usług agencyjnych oraz narzędziowe szczegóły, a naukę właścicieli, jak samodzielnie lub z niewielkim wsparciem poradzić sobie z promocją. PR College ma inspirować do wprowadzania z powodzeniem ciekawej komunikacji bez korporacyjnych budżetów - dodaje.

Wszystkie moduły szkoleniowe i prelekcje konferencyjne będą dopasowane do realnych potrzeb i możliwości sektora MŚP w marketingu. - Wydarzenie będzie także pomoce dla osób, które startują z budowaniem marki osobistej i chcą oprzeć biznes na własnym wizerunku - dodaje właścicielka Blend PR.

W marcu odbędzie się pierwsza edycja projektu. Wsparciem zostanie objętych ponad 70 osób. Partnerami są: Plus Jeden, SMM Legal, TAKpełnosprawni, Mikołaj Maśliński i LeLa Beauty.

Bezpłatne zapisy i szczegóły: prcollege.pl.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KONTAKT

Magdalena Gajek | Blend PR

m.gajek@blendpr.pl

+48 665 912 800.

Źródło.